Hoodia кактус магії

завод

Hoodia це рослина, яка є корінним в пустельному районі Південної Африки. Він вирощується в регіоні пустелі Калахарі в Південній Африці, Hoodia Gordonii є все-природних придушення апетиту, отриманий з кактусів, як рослина з колючими шипами. Вчені досліджували рослини Hoodia протягом майже десятиліття, і виявили, що він повністю вільний від шкідливих побічних ефектів.

Кредитний для додання рослині латинська назва йде спочатку ботанік ім’я Френсіса Массона, який плавав з Джеймсом Куком. В останні роки з ростом популярності цієї рослини стало майже вимерли.

кактус

Hoodia Gordonii є кактус з “соковитих” кактус сім’ї, яка зросла протягом тисяч років у регіоні пустелі Калахарі. Сан-бушмени в пустелі Калахарі, один з найстаріших і найбільш примітивних племен, їли кактус Hoodia протягом тисяч років, для придушення апетиту під час тривалих поїздок на полювання. Поточна спекуляція є те, що молекули P57 є головною причиною для придушення апетиту, але, що це, швидше за все, також працює в унісон з іншими сполуками Hoodia кактус «хімічний, а не тільки одного конкретного з’єднання, так як це зазвичай шлях натуральних трав зазвичай працюють в організмі людини.

Калахарі

Доступно тільки в Сполучених Штатах з 2004 року, тільки справжні Hoodia Gordonii на ринку відбувається із Західної Капській провінції Південної Африки в пустелі Калахарі. “Плюс” у назві означає, що це 100% чисті південноафриканського Hoodia з пустелі Калахарі і сертифіковані як такої. Там було досить ажіотаж навколо соковитих Hoodia Gordonii з Калахарі в Південній Африці, з тих пір як він з’явився на CBS в 60 хвилин виставити.

Сан у пустелі Калахарі використовували Hoodia тримати голод і спрагу в страху протягом багатьох століть, щоб допомогти їм в довгих поїздках на полювання через суворі пустелі Калахарі. Hoodia Gordonii є одним з двадцяти видів рослин Hoodia, які ростуть в пустелі Калахарі в Південній Африці.

голод

Це були використані протягом сотень років місцеві жителі, щоб допомогти подолати голод під час тривалих поїздок на полювання. Він був використаний протягом тисяч років плем’ям бушменів Sans, який першим виявив його в Південній Африці, щоб придушити голод і спрагу мук перед тривалим подорожжю полювання. Hoodia, в достатніх дозах, може дати вам інструмент, щоб робити, що, звільняючи вас від в’язниці болю голоду.

Одна річ, яку ви не хочете зробити, це прийняти величезну дозу Hoodia і вимкнути ваш голод повністю, і не їсти протягом декількох днів, поки жир не зникне. 57 Очевидно, що саме відповідає за зниження голоду при прийомі деяких спалювачі жиру, які містять Hoodia Gordonii.

глюкоза

Вважається, що “P57” Молекула імітує ефект, що глюкоза надає на ваш мозок, розповідаючи частина вашого мозку (гіпоталамус), що ви відчувати себе повністю. Це пов’язано з Hoodia Gordonii має молекулу, яка в 10000 разів більш потужним, ніж глюкози цукру. Вважається, що “P57” молекули в Hoodia імітує ефект, що глюкоза надає на ваш мозок, розповідаючи частина вашого мозку (гіпоталамус), що ви відчувати себе повністю.

Можна задатися питанням про ефективність об’єднання продукт, який може призвести до зниження рівня глюкози в крові, з продуктом, який пригнічує голод, імітуючи збільшення рівня глюкози в крові. У кожному разі, діабету слід також прийняти обережність при використанні будь-яких Hoodia продуктів, тому що придушення голоду може призвести до тривалих зниженням рівня глюкози в крові без діабетичної знаючи, представляючи потенційно небезпечної ситуації.

цукор

Крім того, слід звернути увагу на свій раціон і слід проявляти обережність, щоб уникнути продуктів з високим вмістом цукру, такі як картопля, хлібобулочні вироби, цукерки та інші види цукру містять продуктів. Вони кажуть, що це буде тримати наш рівень цукру в крові стабілізувався. Це важливий висновок, зроблений на шляху Hoodia пригнічує апетит, так як ваш рівень цукру падає ви, природно, починаєте відчувати себе голодним.

Це дослідження показало, що Hoodia діє на нервові клітини, які контролюють рівень цукру в крові.