інформацію про розтяжок під час вагітності

Розтяжки є шрами, які розвиваються внаслідок розриву шарів шкіри за рахунок безперервного розтягування шкіри протягом тривалого періоду часу. Шрамів під час вагітності обумовлені, головним чином через раптове посилення і негайне зниження ваги. Ці знаки, які характеризуються рожевий або знебарвленого смуг шкіри в порівнянні з кольором навколишнього шкірі, зазвичай розвивається навколо живота, стегон, сідниць і грудей.

Майже 90% жінок розвивається знаки, коли вони вагітні. Розвиток розтяжок залежить від ряду факторів, таких як гормони, дієти, генетики і т.д. У більшості випадків, ці шрами неминучі і не можуть бути припинені, виникнення. Але багато косметичні компанії придумали різні креми і лосьйони, яка стверджує, що зниження цих знаків, коли застосовується. Але про те, наскільки ці претензії справедливі все ще сумнівалися багато. Для зменшення розтяжок під час вагітності, лікарі вважають, що вагітні жінки повинні досягти оптимальної кількості ваги, ні менше, ні більше.

Є багато домашніх засобів, які люди вважають, допомагає у зціленні такі знаки. Вони включають в себе споживання великої кількості рідини і зелені овочі, попередньо ванни застосування куркуми-сир пасти, регулярні вправи, зберігаючи шкіру зволоженою особливо навколо переляканого області, і т.д. Препарати містять стероїди слід уникати.

При правильному догляді на етапі вагітності, як це було запропоновано лікарів, шрами після пологів було б менше проблем. Більшість розтяжки зникають у великій мірі у кілька місяців після поставки фазу. Дерматологи запропонувати багато кремів на цьому етапі для видалення цих марок.

Багато жінок йдуть на живіт, який, мабуть допомагає приховати такі шрами, щоб в значній мірі. Але в даний час жінки все частіше обирають для лазерної терапії, як кращий варіант для видалення розтяжок під час вагітності.