як ви можете подолати проблеми, що влітку шкіра кидає на вас

У той час як взимку шкіра може бути абсолютним кошмаром, влітку шкіра також може заподіяти вам багато проблем теж. Існує додаткове занепокоєння носіння лосьйон для засмаги та захисту від передчасного старіння також необхідна зараз. Бо саме ви справляєтеся з проблемами, які влітку можуть кинутися на вас?

Радість літа

Літня безсумнівно, робить нас щасливішими. Тим не менше, для тіла, це просто ще один сезон, який у нього є, щоб вижити. У той час як взимку може бути проблемою для сухої шкіри, влітку є проблемою для жирної шкіри! Висип сонячних опіків і інфекції також загальні проблеми, які влітку приносить з собою.

Тепла погода також привертає різних комах і, оскільки ми проводимо більшу частину нашого часу на відкритому повітрі, укуси комах, часто досить поширеним явищем. Проблеми дійсно нескінченні, а іноді і влітку може більше бути схожим на рутинну, ніж час, щоб розслабитися і насолоджуватися сонцем! На щастя, існує безліч способів, якими ми можемо захистити нашу шкіру, це все справа в підготовці тіла!

як доглядати за шкірою влітку

Є буквально безліч речей ви можете зробити, щоб допомогти вашій шкірі влітку. Найбільш очевидним є те, лосьйон для засмаги. Наша шкіра, швидше за все, щоб не обпектися і сонячних опіків влітку може бути не тільки болючим, але він також може бути дуже серйозними теж.

Рак шкіри є дуже великий ризик влітку і так високий рівень фактор захисту від сонця необхідна, особливо для людей зі світлою шкірою і веснянками. Рекомендується використовувати фактором захисту від сонця не менше 18 і дійсно для світлої шкіри вона повинна бути ще вище. Крім того, переконайтеся, що ви досить поширюються на тіло і пестіть його в тіло, а не витираючи його.

Інші речі, які ви можете зробити, щоб допомогти вашій шкірі влітку включають в себе:

зміна вашої продукції

Так само, як ви змінили б свою продукцію в зиму, якщо у вас суха шкіра, змінивши продукти влітку також має важливе значення, якщо ви страждаєте від жирної шкіри. Не містить мила миючі засоби добре використовувати і послідував за безалкогольне тонера має допомогти зберегти шкіру чистою і свіжою. Ці види продукції, сприяти тому, що ви очистите особу, не знімаючи всі шкури масла, і вони також не викличе роздратування.

Зміна зволожуючий також важливо, як ви повинні будете тепер набагато легше одному, ніж ви робили в зимовий період. Важливо, щоб вибрати той, який немає масла, який зазвичай має силікон або гліцерин інгредієнтів в них.

Не переборщити з Exfoliator

Пілінг може бути дуже заманливо як влітку, більше шкіри часто на виставці, проте, можна перестаратися і пошкодити шкіру. Ви все ще можете відшаровується на колінах і на ліктях, але пілінг обличчя безумовно слід уникати. Якщо ви робите відшаровується особа це може викликати microtears в шкірі, які призводять до нерівномірного пігментацією при впливі на НД

Якщо ви хочете більш м’який Exfoliator, миючий засіб або зволожуючий крем з альфа-гідрокси кислоти, такі як гліколева, молочна кислота, буде м’яко відлущує шкіру і поліпшити текстуру і тон шкіри.
Переконавшись, ви повністю висушити після купання або з душем також важливо, оскільки тримає комах поруч!

В цілому, якщо ви робите дотримуватися наведених вище порад, ви повинні бути в змозі пройти влітку без реальних проблем. Згадуючи, щоб захистити шкіру від сонячних опіків є найбільш важливим наконечник для наслідування. Засмага не тільки біль, але він також може викликати передчасне старіння, а також рак шкіри. Завжди переконайтеся, що ви носите Фонд також має SPF не менше 15, і пам’ятайте, якщо у вас жирна шкіра триматися подалі від продуктів на основі нафти!