травм рук дізнатися загальні питання і належним курсом дій

Неважливо, що ваша кар’єра може бути, ви не сприйнятливі до багатьох типів травм рук, просто живуть повсякденному житті. Звичайно, будучи на комп’ютері часто або ведуть активний спосіб життя може збільшити ваші шанси бути порушені такими недугами. Дізнайтеся більше про поширених травм рук і прилеглих районах, з тим щоб допомогти запобігти і лікувати їх.

Ганглії кісти невеликий круглий шматок, який заповнений рідиною. Вона зазвичай вражає або зап’ястя або пальців, як правило, поблизу суглобів та сухожиль. Кіста може відчувати себе або тверді або м’які, і може змінюватись в розмірах. Вона нешкідлива, але часто незручно, і немає ніякого способу запобігти одну з вискакують, тому що причина невідома.

Щоб звести до мінімуму дискомфорт, ви можете носити дужки на уражену ділянку, а також виконувати вправи схожі на вправи для запобігання зап’ястя. Вона повинна йти сама по собі з часом, але вона може бути видалена лікарем, якщо це не так.

Перелом інший тип травми, які можуть вплинути на вашу руку. Вони не тільки зустрічаються в природі як кисті, а викликані деякі травми. Один з найбільш поширених травм рук, що класифікується як перелому перелому боксера, який впливає на п’ятій п’ясткової або довгої кістки в мізинець.

Ви, ймовірно, доведеться відвідати лікаря, щоб вирішити цю проблему, яка буде застосовуватися шину на строк до шести тижнів і ви використовуєте його якомога менше. Ви також повинні мати рентген, щоб визначити, якщо це перелом або щось зовсім інше.

Інша можливість полягає травми зв’язок, який виникає після травми або гиперєкстензии. Зв’язка є важливою, оскільки вона тримає суглоби разом, так що будь-яке пошкодження зв’язок часто болючий і вимагає, щоб ви звернетеся до лікаря, який буде просити, що ви використовуєте його дуже мало, і пройти фізіотерапію, коли він буде зцілений. Пробка або завищена кінці пальця є спільною проблемою зв’язки.

Ніхто не застрахований від травм рук, так що кожен міг би також мати уявлення про те, що деякі з найбільш поширеними є. Будучи в змозі відразу визначити, що це таке і чи вимагає воно наглядом лікаря можуть допомогти прискорити процес відновлення разом. Це означає, що кілька простих досліджень може зменшити шанси на ігноруванні потенційно важкому стані, або про занадто емоційно реагує нешкідливий питання.