перманентний макіяж – як це працює

Перманентний макіяж також відомий як мікропігментаціі micropigment або імплантації. Це косметичний метод, який дозволяє для косметики, щоб бути татуювання на шкіру. Це дійсно стан процесу художньої якості, що дозволяє дуже справжні дивлячись додатків макіяж. По суті, це крихітні окремих імплантації пігмент, який вводиться безпосередньо в шкіру (шкірний шар шкіри), який постійно наголошує забарвлення шкіри.

Після косметичної хірургії, щоб взяти її назад в часі небагато, і очі її зцілив в іншу форму, яка зробила зовнішні кути закруглені і ніяково одного нижнього століття частково опустилися. Перш ніж погодитися на ще одну операцію, щоб виправити це, вона шукала альтернативний спосіб відновити форму мигдалю. З невеликим розробки стратегії і ретельно розміщені пігментні Все навколо її очей, ми підняли спад, а потім, зазначивши в зморщений шрам, ми відтворили мигдалю типу точки зовнішнього кута кожного ока.

Постійне застосування косметики може бути об’єднана з іншими формами косметичної пластичної хірургії, щоб досягти кращих результатів. Багато косметичні процедури реконструктивної, таких як пересадка волосся та реконструкції грудей вимагають перманентний макіяж. Наприклад, він використовується як частина операції на молочній залозі реконструкції, щоб допомогти відновити ареоли. Переглянути фотографії пластикової хірургії і дізнатися більше про використання цих процедур реконструктивної пластичної хірургії в DocShop.com.

Перманентний макіяж, з медичної точки відомий як мікропігментаціі, є точне розміщення кольорів в шкіру. Через невеликий голки, різних кольорів заліза пігментів поміщені в більш глибокій частині шкіри, відоме як дерми. Точне розташування елементів голкою створює безліч тунелів в шкіру які переносять кольорових пігментів разом з кожною голкою.

Мистецтво та наука перманентного макіяжу проходить багато різних імен: мікропігментаціі, постійний косметики, дерми пігментації, внутрішньошкірні косметичні засоби, dermagraphics та косметичної татуювання. Як процедур, пов’язаних з перманентний макіяж став більш основного потоку громадськості стає все більш усвідомлює переваги, особливо для людей, які страждають від хвороби, хвороби, травми або рубців.

Якщо ви думаєте про перманентний макіяж, не забудьте врахувати той факт, що це татуювання. Постійна класи макіяжу допомогти тим, щоб покласти на татуювання на обличчі, як і будь-яка інша татуювання, на цей раз може бути важко видалити. Як і будь-який інший видалення татуювання, процес видалення може бути неймовірно болючим, займе багато часу, і не може бути в змозі повністю видалити чорнило.

Відновлення після перманентного макіяжу просто складається з очікування чорнила дещо зменшити, так що він може мати природний вигляд. Відновлення простий, і не вимагає ніяких простоїв. Там немає хірургічних процедур, необхідних, так що не обов’язково яких серйозних необхідність бинти або тяжкою відпочинку. Чорнила почнуть зникати з роками, однак, це означає, що процедура, можливо, доведеться повторити.

Побічні ефекти отримання перманентного макіяжу може включати набряк шкіри, келоїдні рубці, або деякі види інфекції, хоча ці випадки рідкісні. Цілком можливо, що колір зникне понаднормово, тому необхідно, щоб ви знали, що touchups може знадобитися щонайменше, три роки по тому. Крім того, важливо для вас, щоб врахувати складність процесу видалення.