парфумах і ароматах

Людство використовує парфуми для досить довгий час. Деякі люди кажуть, він був вперше виявлений в стародавньому Єгипті і використовуються різні цивілізації, такі як стародавні китайці, індуси, ізраїльтяни, карфагеняни, араби, греки, римляни і, нарешті, знову сотні років потому у Франції. З тих пір французькі парфуми стало відомим у всьому світі, і сьогодні задає стандарти якості.

Слово духів походить від латинського, що означає “крізь дим”. Духи з’явилася на світ у перші дні, в результаті спалювання пахощів і ароматичних трав. З тих пір він вплинув людства до певного моменту, щоб стати продуктом бажання.

Для тих, покупки парфумерії, має сенс ознайомитися з основними групами аромат, який допоможе знайти ідеальний аромат можна було б шукати.

Категорія цитрусовий аромат походить від різних фруктів, таких як лайм, лимон, мандарин, мандарин та інші, створюючи свого роду освіжаючим ароматом. В основному використовується протягом літа. Підходить для офісного одягу, день або вечір зносу.

Рослинний аромат категорії випливає з великого сортів квітів, такі як ваніль, жасмин, троянди та інші. Це найпопулярніші і використовувані аромат групи. Аромат романтики і зоряні ночі.

Східний аромат категорії походить від суміші спецій, смоли, янтар, бальзамів та інших екзотичних істот, створюючи теплу і екзотичні відчуття. Широко використовується протягом зимового сезону у вечірній час.

Шипровий аромат категорії походить від різних дерева-моховий сумішей, забезпечуючи земні аромати, такі як дубового моху і інших порід дерева. Chypre аромати пахнуть трохи суха, не дуже солодкі. Chypre духи багаті і чіпкий, як правило, для тих, хто, як правило, воліють трохи з норми ароматів.

Аромат зеленого категорії походить від ароматами сосни, листя, трави, ялівцю та ін, забезпечуючи різке відкритий аромат. Добре носити день і іноді носити ввечері в теплу погоду.

Fougere категорії ароматів духів походить від бергамоту, дубового моху і герані, і в основному використовується моїх людей. Він має класний стиль. Великий вибір ароматів за видатні джентльмени.

Ці аромати диверсифікованої буде викликати різні почуття, і люди просто, здається, люблять, що дуже багато. Тепер, коли основні групи ароматів було пояснити, це до одного, щоб зробити найкраще з його наступній покупці духів і використовувати парфуми аромат, який найкращим чином відповідає його способу життя.

Тим не менш, при покупці духів слід остерігатися, що відомих парфумів марки є досить дорогими. Якщо хтось шукає для справжніх парфумів, він повинен бути готовий витратити досить суму грошей. Однак викликаючи спогади про романтичні моментів ароматів через може бути просто безцінною і дорогу ціну парфумів може просто стати справедливим.

Роберто Sedycias
ІТ-консультант

У цій статті відповідно до ліцензії GNU FDL, і можуть поширюватися без попереднього дозволу від автора. Однак ім’я автора і все URL-адреси (посилання), згадані в статті і біографії повинна бути збережена.