омолодження шкіри обличчя, щоб виглядати молодше

Омолодження особи не може бути в змозі зупинити природний процес старіння, але він упевнений, може зробити один виглядати молодше і більш чарівною.

хірургічних та нехірургіческіх процедур

Процедури для обличчя омолодження в цілому розділити на хірургічні і нехірургічні. Основна перевага, що перенесли хірургічну процедуру в тому, що результати, як правило, природне і довготривале. Крім того, лікування може бути налаштована відповідно до потреб і реалістичні очікування пацієнта.

Eyelift – видаляє надлишок шкіри і жиру з орбітальною області для поліпшення зовнішнього вигляду і зробити один виглядати молодше і свіже.

Підтяжка брів – ендоскопічну техніку підняти впали духом брови використанням хірургічних телескопа через дуже крихітні розрізи поміщаються у волоссі.

MACS Ліфт – малоінвазивна підтяжка обличчя для середньої частини обличчя і шиї, який затискає вільну основної тканини у висхідному моди.

Нехірургіческіх процедур дають миттєвий, але тимчасовий результат. Пацієнти терпіти практично без болю і більшість з них в змозі повернутися до роботи практично відразу після завершення обраної процедури. Деякі з цих процедур може знадобитися повторне лікування для підтримки результатів протягом більш тривалого періоду часу.

Особи / Хімічні пілінги – Хімічні пілінги гліколевої включати і саліцилова, що покращує текстуру шкіри пілінг мертвих клітин. Вона також може мінімізувати зморшки і тонкі лінії.

Ін’єкційні наповнювачі та ін’єкції жиру або ін’єкції ботокса – Рестилайн і інші подібні наповнювачі, як правило, використовується для поповнення втратили обсяг і видалення зморшок, для поліпшення контурів особи. У разі ін’єкції жиру, власний жир пацієнта береться з області, як фланг або стегна і вводиться в обличчя, щоб додати об’єм і дають відчуття м’якості.

CO2 лазерна шліфовка і Photofacial – обидва ефективні форми лікування пошкодженої сонцем шкіри обличчя за знебарвлення включаючи почервоніння обличчя, пігментація, розширені пори, веснянки і зморшки.

Мікродермабрасіон – обробка видаляє верхній шар сухий, мертві клітини шкіри шляхом розпилення мікрокристалів. Це допомагає досягти молодий і здоровий вигляд обличчя.

вибір правильної процедурою

Це не дуже важко вибрати правильну процедуру омолодження особи, якщо консультується пластичного хірурга, який має багаторічний досвід надання ексклюзивних лікування для пацієнтів. Він докладно пояснити, про те, як процедура може підвищити гармонію особи і зробити вас виглядати молодше.