ліпосакція і блюз після операції

Факти, які допоможуть вам вирішити, про ліпосакції

Ось 10 фактів, які ви повинні знати, перш ніж вирішити, чи варто вам необхідно пройти ліпосакцію.

1. Ліпосакція допомагає вам отримати гарну форму тіла. Багато людей вважають ліпосакцію, як рішення своїх проблем на надмірну вагу. Це не лікування втрати ваги. Це процедура, тіло скульптури, яка видаляє жир з організму таким чином, щоб отримати хороші лінії тіла в певних областях тіла. Це вплине тільки на прооперованої області, а не на весь організм. Знайти хороший Phoenix ліпосакції центр, який буде вести вас через основи ліпосакції.

2. Все не підходить для ліпосакції. Тільки при відповідних кандидатів бажані результати можуть бути видні. Ваша Phoenix ліпосакції фахівець повинен бути в змозі визначити вашу придатність для цієї процедури в залежності від різних факторів, включаючи стан вашої шкіри.

3. Є багато методів ліпосакції доступні. Хоча основна концепція ліпосакції те ж саме, процедурні відмінності приводять до різних типів операцій ліпосакції.

4. Ліпосакція має свої побічні ефекти. Деякі з побічних ефектів включають набряк, біль, синці, інфекції, рубці, лідокаїн токсичність, обмежену рухливість, підвищення частоти серцевих скорочень у зв’язку з хімічними речовинами, використовуваними такі як адреналін, оніміння і алергічних реакцій.

5. Ви повинні бути старше 18 років, щоб пройти ліпосакції. Ви не можете піти на ліпосакцію, якщо ви старше 18 років.

6. Тільки певну кількість жиру може бути видалена з тіла. Багато хто думає, що коли вони йдуть для ліпосакції вони можуть мати весь жир з організму видаляються. На противагу цьому оману, тільки деяка частина жиру може бути видалена. Максимальна кількість жиру, який можна безпечно видалити не може бути більш ніж на 10 фунтів. Є певні лікарі, які виконують великий обсяг ліпосакції, але це може бути шкідливо для здоров’я.

7. Ліпосакція може бути виконана будь-яким лікарем. Вона не вимагає фахівця або спеціальної підготовки для виконання ліпосакції. Лікар повинен бути просто ліцензію на медичну практику. Однак, є спеціально навчені лікарі, які спеціалізуються на операціях ліпосакції. Це безпечніше вибрати одного такого фахівця, а не загальної медичної практики.

8. Ліпосакція не остаточне рішення. Якщо ви не ставите в своїх регулярних зусиль, які включають в себе здорову дієту, ви можете втратити вашу форму тіла Як тільки жир починає накопичуватися знову у вашому тілі.

9. Некомпетентний лікар може поставити під загрозу ваше життя, навіть при тому, що процедура вважається одним з найбезпечніших процедур. Є клінічних ускладнень, пов’язаних з цією процедурою, таких як отруєння лідокаїном, проколювання внутрішніх органів, пошкодження шкіри, згустки крові і жирові клітини, що потрапили в кров потоком провідними до інсультів і смерті і т.д.

10. Це може вплинути на ваш тон шкіри, коли операція не виконана ретельно. У нормальних і здорових умов наша шкіра пружна і в природі, коли жир видаляється вони будуть контур сформувати гарну форму. Якщо шкіра втратила свою еластичність через старіння або через нестабільне ваги і втрата цикл в минулому, то тіло не може отримати потрібну форму.

Це завжди краще обговорити зі своїм Phoenix ліпосакції фахівцем про всіх виникаючих питань і чи повинні ви дійсно ліпосакція або вибираєте деякі інші форми лікування. Так що ви врятуєте себе від непотрібних ускладнень.