домашній догляд за шкірою

Як це з усім іншим, знаючи стан різних частин вашого тіла є першим кроком в домашньому догляду за шкірою. Шкіра не є винятком. Знаючи свій тип шкіри є початком надаючи шкірі правильне лікування для підтримки хорошого тонусу шкіри і стані.

Ваш тип шкіри являє собою загальний опис того, як ваша шкіра відчуває і веде себе.
Найбільш поширені типи, використовувані для комерційних продуктів нормальної, жирної, сухий і комбінованої шкіри. Інші категорії включають в себе схильним пороку, чутливою і пошкодженої сонцем шкіри.

Зручний як ці категорії типу шкіри у виборі продуктів, це не найкращий спосіб дізнатися і зрозуміти вашу шкіру на рівні, який дійсно допоможе його. Це, мабуть, причина, чому, незважаючи на «правильні» продукти були використані для призначеного типу шкіри, як і раніше виникають або сухість, жирність, вугри і інші проблеми.

Чому це так? Перш за все, ви повинні пам’ятати, як і будь-яка частина вашого тіла, ви шкірі ніколи не буває ж все у всьому. Він проходить через всі види умов залежно від кількох факторів, деякі з яких включають ваші гени, свій спосіб життя і звички. Додайте до цього той факт, що проблеми ви відчуваєте не може бути просто результатом відсутності домашнього догляду за шкірою. Є випадки, коли шкірні захворювання є причинами.

Так що звідси на кінці, це буде добре для вас, щоб забути те, що журнали краси, косметичні продавці, і естетики розповісти вам про чотирьох типів шкіри.
Йдеться про час ви йдете під поверхнею і точно знаєте, що ваша шкіра о.

По-перше, знати фактори, що впливають на ваш тип шкіри. Це може отримати складно, оскільки майже все може впливати на вашу шкіру і стан його дюйм Просто виглядати і відчувати Ваше обличчя не буде достатньо, щоб визначити ваш тип шкіри. Щоб отримати ефективну оцінку Вашої шкіри, розглянемо наступне.

Перший набір факторів, що впливають на вашу шкіру є ті, у вашому власному тілі. Гормональні зміни, викликані розвитком вашого тіла впливати на вашу шкіру у величезній мірі. Для жінок, менструальний цикл може призвести до різких змін на шкірі. Те ж саме стосується періоди вагітності та менопаузи. Чоловіки також схильні до цих впливів, особливо в період статевого дозрівання етапі в якості гормонів змушує організм розвиватися, а також виграє від домашнього догляду за шкірою.