Як голити ноги для жінки

Для багатьох жінок, чіп ногах є необхідним злом. Зрештою, в нашій культурі це вважається частиною Prim трафіку для “Дами”. Деякі жінки, звичайно, виставляти напоказ цю комунальних звичай, в той час як інші дотримуються строго. Більшість з нас, однак, зануритися десь в центральній: Chip один або два рази на тиждень (якщо влітку ведмідь не вказано інше). Основи, однак, злегка мінімальним. Ключ до зсуву, щоб знайти бритву, яка підходить вам, і обрізати тільки так само регулярно, як ви захвату. Існують два основних типи бритви, коли справа доходить до найменших ваші ноги. Існує традиційна бритва, з усіма супроводжуючими його стилями, і емоційні бритвою. Кожен має свої окупності. Традиційний бритвою голиться зазвичай ближче, ніж захоплююче бритвою. Тим не менше, потрібно використовувати традиційні бритву у ванній або в душі (або намагатися жахливих опіків бритви). Захоплююча бритвою можна було носити зовнішні душ або ванна, і зазвичай отримує роботу зробив раніше. У той час як гель або крем осколок не критична навіть з традиційними бритви (але це допомагає велика Compact), ви ніколи не повинні використовувати його з емоційної бритвою. Є деякі цікаві, як бритви, які можна носити у ванні або душі зараз.

Коли з традиційним бритвою, важливо, щоб зробити вірний, що ваші ноги встигли виду у вашій душі або ванною. Маючи ревний води працюють на них під час відмивання ваша борода є гарною ідеєю, так що пори відкриті, що робить його легше зсуву. Електричної бритвою, це допомагає, якщо ваші ноги були нагрівається (хоча вода не може бути кращим способом для досягнення цієї мети). Потріть стрічки крем на ноги. Це допоможе додати зволоженою і успішного захисту від опіку бритви. Спробуйте себе розташування так, щоб вода не змиваючи чіп крем.

У той час як Ви не використовуєте крем з осколком електричної бритвою, є деяка подібність при голінні з будь-якою категорією бритвою. Початок в кісточку і голитися вашу ногу. Електрична бритва забезпечує більш високий рівень захисту для подряпин і порізів, особливо навколо щиколотки і коліна. Однак, крем для гоління пропонує те саме що захисту. При використанні традиційних бритва, зробити дійсно ви пильні навколо цих областей. Спробуйте зробити шкіру як жвавий як працездатним, і йти неквапливо й обдумано навколо колін. Bumpy коліна особливо жорстко, щоб поголитися і змусити терпіння і уваги.

Важливо також, щоб перемістити бритву з шовковистим, навіть удари. Досить важко бритва повинна бути використана, як тупий бритвою можна перетягнути на шкіру і зробити ваші удари зубчасті. Плавно свої удари, тим менше ймовірність появи здивують вашу шкіру, викликаючи подряпин і порізів. Крім того, навіть, навіть удари можуть допомогти вам уникнути отримання бритви опік.

Після фіналу, це гарна ідея, щоб торкатися деяких видів зволожуючий крем. Це дозволило б заспокоїти шкіру, а також зменшити поява опіку бритви. Це не велика частина етапу, якщо ви голити ноги, а потім страждають від сухої, лущення шкіри або червоні шишки і роздратування бритви опік.