Керівництво з вибору антивікових продуктів по догляду за шкірою

Полювання на ефективних антивікових продуктів є всесвітньою спорту для чоловіків і жінок. Новий антивікових продуктів впроваджуються на ринку на щотижневій основі, що робить ваш пошук кінцевої антивікової лікування досить заплутаним і складним процесом. Щоб допомогти відфільтрувати допомогу від обману, я зібрав кілька рекомендацій для вас.

Всього Antiaging пакета – всього антивікових пакет містить як захисні і поживні елементи. Наприклад, для вашої шкіри, вам знадобиться як УФ-захистом для запобігання фотостаріння, антиоксидантів, щоб позбавити шкіру від токсинів і поживні інгредієнти для запобігання зморшок. Вам знадобляться омолоджуючі продукти для вашої шкіри, а також анти-старіння добавки для тіла. Ключових продуктів, щоб зробити ефективною антивікової програми є:

Антиоксиданти – Усі продукти, які містять антиоксиданти мають антивікових властивостей. Це відноситься і до антивікових кремів для догляду за шкірою і проти старіння добавки, так.

Protection – захищає шкіру від УФ-пошкоджень і хімічної. Крім того, захистити тіло від впливу забрудненого повітря і води за допомогою системи очищення.

Очищення – щоденного очищення шкіри і очищення 6 щомісячних програм для тіла

Зволожуючі – фільтрованої води є найбільшою тіло гідратор, а також спеціальні елементи зволожуючий в продуктах по догляду за шкірою допомагають утримувати вологу, що захисний бар’єр, а також додавати зовнішні поверхнево елементів вологи

Поживна – колагену поліпшення кольору шкіри поживні речовини для шкіри і харчові добавки для тіла

Ушкодженим – ключовий елемент будь антивікової продукт є те, що він не робить будь-яке пошкодження шкіри. Там немає сенсу купувати пачку очищення шкіри, тонік і крем, якщо миючий засіб або тонер є суворим і збитків і сушить шкіру. Ніяка кількість зволожуючого крему не може протистояти пошкоджених клітин шкіри. Стали більш обізнані про шкідливу дію оброблених харчових інгредієнтів. Свіжі органічні продукти харчування робить найменшою шкодою для організму. Не піддавайтеся спокусі і купують дуже дешеві харчові добавки. Багато хто з них виробляються в Азії в далеко не ідеальних умовах і можуть містити шкідливі токсини.

Утилізація – проти старіння по догляду за шкірою також потребує ефективної відлущуючий продукт для видалення накопичених відмерлих клітин шкіри. Те ж відноситься і до тіла – регулярне використання миючого засобу кишечника і печінки детоксикантом очищає всі токсичних відходів, який запобігає ефективне поглинання поживні харчові продукти та добавки.

Будьте реалістичні у своїх очікуваннях – ні “Фонтан молодості”, але чим раніше ви почнете, і більш збалансованою вашого антивікової режим, тим краще результати.