як використовувати керамічні заліза випрямлення волосся

Там раніше були часи, коли будь-який випрямлення волосся пристрої були збентежені перукарі та експертів. Це зрозуміло, враховуючи, як більшість з них, як відомо, поступово і завдати непоправної шкоди для всіх видів волосся.

На щастя, ті часи давно пройшли. Один з кращих типів волосся випрямлення пристроїв сьогодні є ті, які використовують керамічної технології. Керамічної заліза випрямлення волосся поставляється з керамічної пальто для того, щоб волосся не буде в кінцевому підсумку спалені або пошкоджені, навіть якщо він входить в тісний контакт з джерелом тепла.

З іншого боку, маючи правильного заліза волосся це тільки перший крок. Щоб отримати ідеально пряме волосся, ви повинні знати, і що не можна робити для використання цього стилю неймовірно потужний інструмент.

Крок 1: знаю, як довго це бере, щоб “розігріти” вашого заліза.
Вона варіюється від однієї моделі до іншої так уникати узагальнень, оскільки це може призвести до пошкодження волосся в довгостроковій перспективі. Не використовуйте заліза, якщо ви дозволили йому прогрітися протягом надмірно тривалого часу, так як перший дотик могло бути достатньо, щоб завдати шкоди вашому волоссю.

Крок 2: Розглянемо товщина вашого волосся.
Більшість експертів говорять вам не витрачати надто багато часу працює заліза через ваші волосся. Але якщо ви запустите його занадто швидко, то ефект випрямлення, ймовірно, не буде тривати протягом усього дня, коли він повинен. Зрештою, скільки часу вам знадобиться, щоб провести запуск заліза через ваші волосся також буде залежати, наскільки товстий волосся.

І ви знаєте, що робити. Волосся, які занадто штраф необхідно дотримуватися обережності, в той час як дуже густого волосся може бути впертою і може навіть потрібен другий чи третій перспективі в деяких випадках.

Крок 3: Розділіть волосся на секції.
Не просто судома, як багато волосся, як можливо в окремій роботі. Нічого не станеться саме так. Розділіть волосся на секції і працювати через нього один за іншим.