природний догляд за шкірою масла – живлять шкіру з маслом ши і масло жожоба

Чи замислювалися ви, якщо натуральні олії для догляду за шкірою по-справжньому є природними? Або, коли вони змішуються з іншими по догляду за шкірою інгредієнтів, які є синтетичними … вони все ще “природною”?

Як ви можете собі уявити, для того, щоб пожинати плоди використання ефективних натуральних масла, ви повинні будете прочитати етикетку. Тому що, якщо він говорить: “природні” і змішується з інгредієнтами, як діоксан або спирти – як може продукт догляду за шкірою бути вірним своєму слову.

Отже, зверніть увагу на хімічні речовини, які можуть бути присутніми у вашому лосьйони або креми. Наприклад:

• Мінеральні масла – дуже поширений в продуктах догляду за шкірою. Їх слід уникати, оскільки вони закупорюють пори і запобігає шкіру від токсинів. Якщо ваша шкіра не може позбутися від токсинів, це згодом може призвести до акне брейк аутів, алергії і висипки.

• парфумерія – тільки тому, що лосьйон пахне приємно, хороша квіткові запахи хімічних речовин … насправді багато токсичні або канцерогенні.

Виховуючи себе на по-справжньому натуральні масла по догляду за шкірою, ви будете знати, які ефірні масла живлять шкіру з потужним антиоксидантом, вітаміни і поживні речовини.

Кілька масла шукати, які допоможуть зберегти шкіру здоровою, сяючою і молодшою ​​імена, як: виноградного, жожоба і оливкове масло. Але, ще один інгредієнт, знати про які негайно вбирається в шкіру, не залишаючи жирного відчуття називається масло ши.

Це природне зволожуючу і пом’якшувальну шкіру пом’якшує й заспокоює запалені ділянки. Масло ши також допомагає зменшити шрами і розгладжує зморшки і розтяжки.

І, як масло ши, масло жожоба глибоко зволожує шкіру. Крім того, вона містить велику кількість токоферол (вітамін Е), які надають антиоксидантну дію на шкіру.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Є натуральні масла та інші інгредієнти, як згадані вище, які є безпечними, здоровою і ефективною для заспокоєння, зволожуючі і живильні шкіру – роблячи її м’якою, здоровою і красивою!

Відвідайте мій сайт сьогодні для отримання додаткової інформації про натуральних олій для догляду за шкірою так що ви будете мати можливість прийняти обгрунтоване рішення про те, що потрібно шукати в натуральних продуктів по догляду за шкірою.