виглядати і відчувати себе краще з косметичною роботи стоматології

Є багато процедур в косметичної стоматології, такі як порцелянові вініри і брекети. Але, найчастіше стоматологи в поєднанні цих двох методів для досягнення найкращих результатів. Один з поширених методів використання в косметичній стоматології вініри Ламінат. Ці тонкі покриття, спеціально зроблені порцелянових пластин, які можна розмістити над зубами, щоб виглядати більш привабливо. Насправді, більшість з знаменитостей використовувати вініри для них, щоб мати ідеальну посмішку.

Ви можете вибрати між двома видами шпону, такі як тимчасові і постійні вініри. Тим не менше, більшість людей використовують тимчасовий а постійний шпон робляться. Коли мова заходить про ціну, вініри зазвичай коштують тисячі доларів, залежить від кількості зубів, що підлягають зміні. Якщо ви можете дозволити собі це, потрібно витратити пару долар для досягнення найкращих результатів.

Ще один популярний спосіб у зміні зовнішнього вигляду зубів, називається відбілювання зубів. Як і вініри, ви також можете вибрати один з двох видів, таких як відбілювання в домашніх умовах відбілювання або відбілювання в кабінеті. В офісі відбілювання, вона використовує потужні світло і 35 відсотків перекису водню, а також. Поки процес при русі, ясен пацієнта повністю забезпечена, щоб уникнути деяких травм. Цей процес відбілювання зубів відбувається протягом години. У цьому процесі, можна гарантувати, що зуби буде змінюватися від 4 до 6 разів легше, що перед якості результату.

Вдома відбілювання зазвичай використовує від 10 до 20 відсотків перекису carbamine у ​​створенні найкращих результатів. Цей процес наготовлювали лотки бази на рот людини. Ці лотки потім встановлюється до зубів, і пацієнт розповів розмістити невелику кількість гелю carbamine пероксид. Нарешті, пацієнт буде це виріб під час сну. Ця система буде останнім буде тривати від однієї до шести тижнів. Проте, поєднання вдома і в офісних систем зазвичай призводять дванадцяти до п’ятнадцяти разів відбілювання, великий косметичної стоматології роботу, вірно?

Крім згаданих процедур про те, як косметична стоматологія роботи, є також кілька процедур у фіксації вибраної зубів, такі як митний міст, зуб формуванні та пломби. Один з поширених процедур зазвичай робиться стоматологів зуб формування. Цей процес зазвичай використовується в округленні гострі зуби, скорочуючи довгі зуби і створює гарний зовнішній вигляд для зубів. Ця процедура коштує всього від 25 до 75 доларів кожен зуб. Ви можете легко скористатися цією процедурою, тому що це доступно. Читаючи деякі статті про косметичної стоматології ви можете також отримати деякі підказки.

Митний міст процедура використовується, щоб замінити втрачені зуби або обидві сторони відсутнього зуба. Ця процедура включає в себе видалення невеликій кількості від зубів. Процедура досить дорога, особливо для метал пов’язаний мостом. Останнє, але не список є смолою або відомий як зуб кольорові пломби. Ця процедура використовується для герметизації крихітних порожнин і перекинув передні зуби, а також. Замість використання вінірів, ви можете використовувати смолу в якості альтернативи. Якщо ви хочете скористатися будь-який з процедур, то краще читати про косметичної стоматології для забезпечення безпеки.