Домашні засоби від темних кіл позбутися темних кіл

Темні кола під очима є спільною проблемою у чоловіків і жінок. Під очима темні кола дають нам поява хвороби. Основними причинами темних кіл є відсутність правильного харчування, стреси, надмірне дим або алкоголь. Є й такі корисні та ефективні домашні засоби від темних кіл. Після домашні засоби допомагають позбутися темних кіл.

Здорове харчування: Це не тільки важливо для вашого загального харчування, але і для ваших очей і шкіри. Якщо ви належним чином дієту з великою кількістю фруктів і зелених овочів, які багаті бета-каротином, то ви буде просувати здоровий очей. Морква, папайя, шпинат, манго, і зелені листові овочі є відмінними для цієї мети.

Зменшити темні кола за допомогою огірка або картоплі: скибочки огірка або картоплі дуже ефективних і простих домашніх засобів для зменшення кіл навколо очей. Закрийте очі і покрити ваші повіки з скибочкою протягом 10-15 хвилин. Це дає розслаблення і збільшує кровообіг і дає вам почуття прекрасного оновлення.

Йога: Сарвангасана вважається кращою позі йоги для темних кіл. Це повинно бути виконано в день. Крім цього великого пози йоги, пранаями Brahmri також надзвичайно корисні для створення ваших очах виглядати красиво і молодше, ніж коли-небудь. Це зменшує темні кола, стрес і втому постійно. Це також добре для ваших вух.

Вправи: Всім відомо, що фізичні вправи відіграють важливу роль у нашому здорового життя. Але багато хто з нас забувають зробити очі вправи. Око вправ є такою ж важливою, як інші вправи. Око вправ протягом 5 хвилин на день віддаляється темних кіл і поліпшити зір теж.

Кинути палити: Куріння є однією з основних причин темних кіл. Це може пошкодити клітини шкіри і знищити деякі вітаміни присутні у вашій шкірі. Він зневоднює шкіру в поєднанні зі споживанням кави, чаю та інших високопоставлених кофеїн напої. Щоб позбутися від темних кіл під очима, ви повинні кинути звичку палити.

Рожева Вода: Рожева вода має відмінний омолоджуючий і охолодження власності. Він може ефективно зменшити темні кола під очима. Щоб позбутися від зміни кольору під очима, змочіть ватяний тампон в 5-10 крапель трояндової води і застосувати його на закриті очі протягом майже 10-15 хвилин.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.

Copyright © Райан Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.