як ви знаєте, коли прийшов час для ліпосакції

Ліпосакція може здатися, що рішучий крок, але для багатьох людей це просто, що їм потрібно, щоб позбутися зайвого жиру і мляві м’язи стирчати тут і там. Це шлях від процедури знаменитостей і багатих реактивних сеттерів, щоб бути простий крок для звичайних людей, щоб контур свого тіла. Як ви знаєте, коли прийшов час шукати процедура?

-Коли ви втратили велику кількість ваги, і ви знайдете “Новий You” має занадто багато “Старий You” досі висить навколо …. це може бути час для деяких контурів тіла.

-Коли ваш шлунок пройшла шлях від мужнього живіт горщик, щоб жирне збентеження, що тримає вас в покупці мішкуватих сорочках, щоб приховати це …. це може бути час для ліпосакції.

-Якщо у вас є майже ідеальне тіло ви завжди хотіли, але якби був якийсь спосіб смоктати, що минулого трохи жиру, воно було б просто ідеально …. це може бути час.

Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви думаєте, це може бути час, щоб шукати ліпосакції, і подивитися, що вони повинні сказати. Майте на увазі, що навіть якщо це виборні і косметичний, це реально хірургії та хірургічної несе ризики. Ви повинні знати про ці заздалегідь. Але, не отримати собі перелякані; тисячі простих людей, як ви пройти цю процедуру щороку.

Процедура-насправді, жоден пилосос не залучено

Пристрій для зняття жиру під час ліпосакції називається “канюлі.” Це пристрій з нержавіючої сталі всмоктування, яка працює з всмоктувальним насосом для видалення жирової тканини між шкірою і м’язом. У деяких випадках шприц може бути використана, але не хвилюйтеся, ви будете блаженно під наркозом.

Більшість з них виконані на амбулаторної основі, а це означає, що ти звідти в той же день. Якщо великі площі жиру видаляються, від вас можуть зажадати, щоб залишитися в лікарні, але це буває рідко. Відновлення після ліпосакції варіюється залежно від кількості жиру видалені. У більшості випадків вам буде повернутися насолоджуватися життям як правило, в одну або два тижні. Якщо ви мали багато жиру видалені, це займе більше часу.

У період відновлення, дотримуйтесь вказівок вашого лікаря ретельно. Там буде розрізи, зроблені під час операції, і найбільший ризик того, що ці розрізи міг набрати чинності. Пам’ятайте, що це серйозна операція, і дотримуйтесь вказівок вашого лікаря ретельно. Відновлення це шматок торта, якщо ви все зробите правильно.

Ідеальним кандидатом

Чи ваш ліпосакція успіху чи ні, залежить від вас. Ви та людина, для ліпосакції?

На жаль, ця процедура не є хорошим варіантом для тих, хто мають надлишкову вагу. Він ідеально підходить для видалення кишені жиру, які накопичуються в різних областях вашого тіла в результаті природних процесів, як старіння і насолоджуючись занадто багато смаженої їжі. Якщо ваше тіло має надлишкову вагу в усьому світі, це може бути не найкращий варіант. Ви повинні постаратися, дієта і фізичні вправи в першу чергу.

Як ви знаєте, якщо ви правильний розмір? Кращий спосіб дізнатися, щоб поговорити з лікарем. Ідеальним кандидатом також повинні бути у хорошому, загальний стан здоров’я. Ваш лікар може оцінити ваше здоров’я ситуацію і допомогти вам вирішити, якщо ліпосакції є правильним для вас. Курці також несуть більший ризик, як і при будь-якої операції. Якщо ви курите, ви повинні бути особливо обережні під час відновлення і дотримуйтесь інструкцій вашого лікаря.

Ліпосакція є відмінним способом, щоб висмоктати залишки від вашої ваги, або взяти кілька років від вашого тіла, усуваючи кишені жиру. Це також чудовий спосіб, щоб контур вашого тіла так, як ви цього хочете. Поговоріть з пластичним хірургом сьогодні, якщо ви думаєте, що ліпосакція може бути для вас.