як афроамериканець по догляду за шкірою роботи

Як афроамериканець по догляду за шкірою робота напрочуд точно так само як про будь-який інший продукт по догляду за шкірою. Шкіра в основному шкіру. Єдина відмінність у тому, пігмент або тону. Звичайно, проблеми з шкірою можуть змінюватись і серед етнічних груп. Але суть в тому, що хороший догляд за шкірою працює для всіх тонів шкіри, якщо продукт має право інгредієнтів. Так що для афроамериканців, чорна шкіра, біла шкіра або засмага давайте подивимося, що є безпечним і ефективним.

уникнути цих 3 інгредієнтів у продуктах по догляду за шкірою

1. Метилпарабен натри (будь-який тип парабени)
2. продуктів на основі нафти
3. Хімічна відбілювачів

1. Натрію метилпарабен можна знайти в багатьох продуктах догляду за шкірою. Це може вплинути на пігментації шкіри. Також парабени були виявлені у пацієнтів з раком молочної залози. Тому краще, щоб уникнути цих інгредієнтів. Парабени, і Є багато різних видів, в основному знаходяться в продукті в якості консерванту. Парабени були виявлені у хворих на рак молочної залози. Є безпечні способи збереження продуктів по догляду за шкірою. Я прийду до цього через хвилину.

2. Продуктів на основі нафти можуть бути дуже шкідливі для шкіри. Замість де-пігментації це може призвести до гіперпігментації (гіпер-або надмірної) шкіри. Нерівності шкіри може матеріалізуватися. Якщо у поєднанні з зазначеними вище парабени може призвести до шкідливих стані. Також деревні спирти, пропіленгліколь, мінеральне масло та інші інгредієнти на основі нафти може вивести поганий погляд шкіри. Уникайте вазелін в будь-якому продукті, про всяк випадок.

3. Хімічні відбілювачі часто підвищений до тих, хто хоче полегшити свій тон шкіри. Існують безпечні освітлення шкіри продукти. Я розповім, що і в момент. Хімічне відбілювання інгредієнтів може принести багато шкоди вашій шкірі. Уникайте їх, особливо якщо у вас є чорна шкіра або темніше тону шкіри.

Інгредієнти, які є безпечними для використання

* Додаткові гайки коржик трави
* Вітамін Е (якщо дійсно природного вітаміну Е)

Додаткові Гайка Пон Трава буде вирівнювати тон шкіри особливо на обличчі і шиї. Вам не потрібно буде дуже багато його, щоб отримати хороші результати. Це безпечний і ефективний освітлювач шкіри.

Натуральний вітамін Е бореться з вільними радикалами, які ушкоджують клітини шкіри. Вітамін Е є антиоксидантом, який буде надавати допомогу в допомагаючи усунути гіперпігментації шкіри або плями.

шкірного сала балансування з зволожувачами

Шкірне сало є нашим природним маслом шкіру. Сума може варіюватися від однієї людини до іншої. Шкіри у деяких людей дуже сухої і дуже жирний і / або комбінації цих двох. Так шкірні захворювання можуть бути різними. Але пам’ятайте шкіра ще шкіру. Зазвичай проблема з шкірою більшу частину часу в продукти догляду за шкірою одне застосування. Наприклад, як було сказано вище, багато визнають, що нафта у своїх продуктах шкіра нормально, коли насправді це може бути причиною проблеми ви подив. Використання зволожуючий крем з якістю інгредієнтів я рекомендую дасть вам дивовижний рельєф проблемної шкіри. У вас не буде жодних поганих ефектів.

Як згадувалося шкірного сала походить від сальних залоз. Всіх тонів шкіри, чорний, білий, коричневий і будь-який інший шкіри мають цих залоз. Шкірне сало туди з метою того, щоб бути натуральний зволожувач для шкіри. Ще два інгредієнти для пошуку є жожоба і екстрактом маракуї. Якщо у вас суха шкіра, ці два допоможе надзвичайно.

антивікових інгредієнтів

Це ганьба, але більша частина шкіри продуктів, що продаються сьогодні з обіцянкою шкіра виглядає молодшою ​​є шахрайство. Більшість з них навіть не працює. І в кращому випадку дають дуже бідні, якщо такі є, результати. Багато хто навіть завдати великої шкоди. Для афро-американських шкіри або чорною шкірою, вам не потрібні ніякі спеціальні омолоджуючі продукти по догляду за шкірою. Ось те, що вам потрібно. Зверніть особливу увагу, тому що дуже мало людей знають про це-чудо.

У всіх моїх пошуків і експертиз, найкращий, найефективніший анти старіння інгредієнтів для догляду за шкірою, які я коли-небудь виявив, що працює для всіх типів шкіри і тонів: функціональні кератину. У поєднанні з водоростями вакаме, коензим Q10 і вітамін Е, нових волокон шкіри і клітини виробляються. В результаті шкіра стає більш твердим і виглядає молодше.

Що є причиною шкоди для шкіри та інших клітин тіла є те, що звані вільними радикалами. Вони в основному йдуть на хвилюванні і пошкодив інші клітини. Протиотрута антиоксидантів в сполуки, такі як вітамін Е. Пам’ятайте це, будь ласка, щоб уникнути будь інгредієнт закінчується в парабенів, (для чорної шкіри особливо натрію метилпарабен). Уникайте всіх догляду за шкірою та інші продукти, які перераховані вазелін в якості інгредієнта. Навіть не думайте про використання хімічної відбілювача. Використовуйте ті, які я рекомендую. Див мій сайт для мого особисто перевірив шкіру кремом. – Маргарет Белл