чоловіків, AOS духи, А. І. додати аромат чоловічої особистості

Це вік, коли мода вже не обмежуються жінками. Це, швидше, вік чоловічих журналів моди. Як і жінки, чоловіки теж дуже люблять парфуми. Справді, чоловіча парфумерія існували з тих пір існування духів. Навіть історія має докази цього факту.

Вважається, що великий імператор Нерон чарівність для троянд. Цар Давид використовував касії і алое ароматів. Проте, Наполеон вважав, що гучні парфуми індуковані почуття ліні і хіть. Ця віра існує і зараз і призвело до популярності різних типів чоловіча парфумерія.

Проте в даний час існують деякі красиві духи чоловічі аромати, як з мускус, аромати цитрусових, сандалового дерева, амбри і кедра.

Деякі духи найпопулярніших чоловічих доступні на ринку є Drakker Noir, духи чоловічі, ідеально підходить для щоденного використання. Він чудово поєднує в собі аромати сандалового дерева, цитрусових, пряних ягід і лаванди. Дольче і Габана духів є дуже популярна чоловіча з пряним верхній ноті. Його середня нота являє собою суміш пачулі і комбіновані аромати шкіри, дерева і бурштину в нижній ноти. Halston Z-14 має складний аромат, який, ймовірно, для вечора.

Gucci Envy є відображенням класу і стилю. Це, AOS освіжаючий аромат триває протягом усього дня, і є влада п’янить фея. Джаз красива суміш спецій, амбри, троянди і сандалового дерева.

Hanae Море має типовий чоловічий запах. Він має східний аромат. Поради бурштину, ванілі і кедра, які були додані для додавання спеціальних записці до духів. Вона має дуже освіжаючий аромат. Деякі інші чоловіки, AOS духи Hugo Boss, Armani, Iceberg, Davidoff, Дизель, Joop, Calvin Клин, Пол Сміт та багато інших.

Духи вважається невід’ємною частиною тіла аксесуарів для чоловіків. Чоловіки духи ідеальні подарунки для будь-якого випадку День-батька, день народження, ювілей, день Святого Валентина і навіть День дружби.

Парфумерія досить популярні серед людей різних вікових груп і вона була використана з часів. Різні випадки повинні різних духів. При покупці чоловіків, AOS аромат в першу чергу слід мати базове розуміння духів. Купівля права духи також важливо, як купувати щось ще.

Сьогодні є ще маса парфумів, доступних на ринку з різними ароматами, як солодкий, екзотичних і пряних духів і т.д. триватиме весь день. Як правило, вони додають аромату них особистість і дати інший вимір в них особистість.