родимок і раку шкіри

У більшості людей є число молей-середньому дорівнює семи. Рак шкіри може виникнути в результаті цих молі або почати в нормальній шкірі. Число людей, у яких розвивається рак шкіри щороку все більше-можливо через збільшення перебування на сонці, як ми проводимо відпустку за кордоном. Найбільш характерною рисою раку шкіри є нещодавня зміна-ні за розміром, формою, відчуття або кольору.

Якщо у вас є будь-які пошкодження шкіри, які стосуються вас краще, щоб вони перевірили. У сторожці клініці ми пропонуємо безкоштовну консультацію з нашим мовляв пластичний хірург консультант. Більшість буде опинитися з нормальним лише меншість ураження шкіри вимагають видалення.

Нижче Річардс проходить через природі та лікуванні деяких з найбільш поширених уражень шкіри:

Неповнолітніх молі

Це те, що ми зазвичай думаємо як кроти. Вони, як правило, відбувається або при народженні або у віці до 30. Ці поразки плоскі або злегка підняті, коричневі і може розвинутися волосків.
Ці поразки дуже малоймовірно, щоб розвинутися в рак шкіри і більшість з них залишили в спокої. Деякі люди вважають за краще, щоб їх видалити, особливо якщо вони великі або на обличчі.
Видалення проста і може бути виконана в Gatehouse клініці під місцевою анестезією.

Внутрішньошкірну молі

Ці молі мають тенденцію до розвитку в більш пізньому віці, як правило, після 30-й день народження. Вони виглядають як невеликі тілесного кольору округлі вузлики. Як правило, вони з’являються на обличчі і повільно збільшуватися в розмірах і розвитку волосся. Багаторічний виразки утворюються в поразках ми пов’язуємо з відьмами підборіддя.
Внутрішньошкірну кроти дуже малоймовірно, щоб розвинутися в рак шкіри. Вони легко видаляються в сторожці клініці. Бажано, щоб видалити їх перш, ніж вони стають занадто великими, бо це зводить до мінімуму будь рубців.

Базально-клітинного раку

Ці ушкодження також відомі як БЦК або гризуна виразки. Вони, як правило, відбуваються у ЗС відкриті ділянки найчастіше обличчя і шиї. Як правило, вони виглядають як маленькі перлини в шкірі.
Хоча вони технічно раку шкіри вони не поширюються по всьому організму і не повертаються, як тільки вони були видалені.

меланома

Ці раку шкіри виникають в результаті коричневі клітини пігменту в шкірі. Вони можуть виникнути в результаті існуючої родимки або розвиватися самостійно. Вони можуть виникати в будь-якому місці по всьому організму і, як правило, темні. Як вони ростуть вони характеризуються змінами. Ось чому важливо, щоб у вас мовляв перевірили, якщо ви відчуваєте, що вони стають все більше, темніше або itchier.

Меланоми пов’язані з дією сонця в ранньому віці і може бути небезпечним для життя, якщо не лікувати на ранніх стадіях. Ранні пошкодження видаляються, і навряд чи можуть викликати подальші проблеми.

Більшість людей мають мовляв, і переважна більшість з них нешкідливі, але може бути видалений, якщо ви хочете. Якщо ви турбуєтеся про будь ушкоджень шкіри важливо, щоб він перевірив фахівець.

До кінця року сторожка клініка не пропонує безкоштовну оцінку мовляв фахівець. Щоб забронювати призначення, будь ласка, телефонуйте 01604 616500, щоб упорядкувати Ваші безкоштовні консультації.