проблеми із зором, коли прийшов час звернутися до лікаря

Один з найдорожчих і всебічно розвиненого почуття людини, зір не те, щоб бути в своїх інтересах. Загалом, очі добре розроблені і зробити хорошу роботу з підтримки себе в хорошій формі. Якщо ви відчуваєте які-небудь помітні зміни у вашому баченні якості або біль в або навколо очей, це гарна ідея, щоб повідомити свого лікаря.

Протягом усього життя, навіть ті деякі щасливчики, які користуються вчинене бачення неминуче зіткнутися з умовами, які будуть служити підставою для візиту до лікаря. Слідування список найбільш поширених очних проблем ви могли б одна особа день і належного лікування вам слід звернутися для їх вирішення.

алергії

Алергії є одним з найбільш поширених причин роздратування очей у всьому світі. Сезонні алергії, як сінна лихоманка, а також реакції від пилових кліщів і лупа домашніх тварин може привести до свербіж, червоні і опухлі очі, кожен з яких може бути дуже болючим залежно від ступеня реакції. Цей тип алергії зазвичай можна керувати за доктор прописав антигістамінні або інші ліки.

У деяких випадках, деякі типи ліки, особливо ті, які застосовуються з піпеткою, може призвести до алергічних реакцій. У цих випадках, ви повинні припинити використання ліки і повідомити свого лікаря негайно.

кон’юнктивіт

Також широко відомий як кон’юнктивіт, кон’юнктивіт описує запалення кон’юнктиви, яке включає зовнішній шар очі і внутрішню поверхню кришки очі. Симптоми включають почервоніння, подразнення (включаючи свербіж) та надлишкового поливу очей. Ці запалення можуть бути викликані хімічних речовин або інших подразників, вірусів, бактерій або алергічної реакції.

Різні причини кон’юнктивіту ордер різних медичної допомоги та лікування. Якщо ви не впевнені, про потенційні причини, ви завжди повинні звернутися до лікаря за порадою.

Алергічний кон’юнктивіт можна лікувати за допомогою вищевказаних антигістамінні та протизапальні ліки за призначенням лікаря.

Бактеріальні інфекції, загалом, зрозуміла без лікування, але слід ставитися до призначені антибіотики якщо поліпшення не видно через три дні.

Вірусні інфекції, як правило, дуже заразна і не мають ефективних методів лікування, але майже завжди спадати через короткий час. Відвідування лікаря рекомендується як для вірусних і бактеріальних інфекцій типу для підтвердження та додаткові пропозиції для лікування симптомів.

Хімічний кон’юнктивіт повинні розглядатися як невідкладна медична допомога і повинні розглядатися з фізіологічним розчином негайно і гарантуєте, поїздки у відділення невідкладної допомоги. Sever хімічні опіки можуть викликати необоротні пошкодження очей.

короткозорості і далекозорості

Короткозорість, або короткозорість, далекозорість та, або далеко короткозорість, є найбільш поширеними типами зору дегенерації, які зачіпають дітей і дорослих. Ці страждання як правило, обробляють коригувальні лінзи як окуляри чи контактні лінзи.

Короткозорість викликана рефракції в оці, яка викликає віддалені об’єкти з’являються не у фокусі, але не має жодного впливу на близьких зображення вгору. Вона зачіпає більше 25% населення Сполучених Штатів. Як правило, вважається спадковим і починає впливати на більшість хворих у віці від 8 до 12 років, поступово погіршення в зрілому віці.

Hyperopia набагато рідше і характеризується очне яблуко саме є занадто коротким. Страждаючі можете зазвичай бачити віддалених предметів а поруч об’єкти розмиваються і поза фокусом. Цей тип недосконалим зором зазвичай вражає хворих від народження.

астигматизм

Інша проблема, яка впливає на здатність очі зосередитися належним чином, астигматизм описує неправильної форми рогівки або кришталика або очей. Велика частина населення відчуває деяку ступінь астигматизму, але меншу частину досвіду випадку розірвати, щоб вимагати коригувальні лінзи.

Є два типи астигматизму: регулярні та нерегулярні. Регулярні астигматизму відбувається, коли рогівка має овальну форму, а не ідеально кругле, що робить неможливим для ока, щоб сфокусувати світло в різке зображення на сітківці. Нерегулярні астигматизм може бути викликане травми або рубці і вказує провалів або дерен в рогівку.

Астигматизм можна виявити тільки ліцензованим оптик або офтальмолога зі спеціалізованим обладнанням. Хоча регулярні астигматизму можна лікувати за допомогою окулярів або контактних лінз з торичні лінзи, неправильний астигматизм лікування можливе тільки зі спеціально розробленими контактні лінзи, які відповідають конкретній порушень ураженого ока.

Регулярно перевіряйте зір з сертифікованим професійним є кращим способом, що ваш баньки знаходяться в доброму стані чайових. Час між огляди повинні бути від шести місяців до року, і ніколи не повинна перевищувати 2 років.

Якщо Ви помітили будь-які зміни у вашому баченні або відчувають симптоми, як ті, описані вище, не соромтеся, щоб відвідати ваш очної лікар. Як і з будь-якою проблемою охорони здоров’я, пильність і регулярні візити до лікаря може гарантувати, що Ви будете насолоджуватися великим баченням до глибокої старості.