отримати Чоловічий Зменшення грудей тепер і бути готовим до літніх

Хоча тема чоловічої зменшення грудей часто зводиться до дешевої кормової і позбавленою смаку жарти, насправді це може бути дуже ніяково проблеми. Такі терміни, як “Moobs” не тільки принизливо, але часто є джерелом дуже реальний стрес і тривогу.

Для тих, хто страждає від збільшення грудей, відоме як гінекомастія, це може бути причиною багатьох травм. Вона залишає люди, відчуваючи принижується і зменшилася. Багато хто вважає, що змушені носити мішкуваті кофти і сховатися під надлишковим шарів одягу. Літній для хворих може бути жахливо, в результаті чого багато залишатися в приміщенні або особою нестерпно дискомфорт тепла вони повинні вибрати, щоб вийти назовні.

Але це не означає, що обтяжена цією недугою повинні жити таким чином. Є варіанти. Чоловічий Зменшення грудей не тільки більш поширеною процедурою, але дивно доступним теж. Насправді, останні дослідження показують, як багато хто, як 1 з 3 дорослих американських чоловіків страждають від цієї проблеми до певної міри.

Причин гінекомастії дуже сильно різняться. Деякі причини включають в себе наступне: минуле використання стероїдів, пухлини, генетичні розлади, ожиріння, без рецепта побічних ефектів препарату, статеве дозрівання, печінки, і старіння. Багато наркотики, такі як естроген або інші естроген-подібних компоненти необхідні для деяких чоловіків і Fallout щось вони змушені жити. В інших випадках це просто наслідки старіє. А деякі чоловіки просто гени, які роблять зайвою вагою болісно важко триматися далеко.

Ідеальний кандидат на чоловіків операції по зменшенню грудей у ​​здорової людини будь-якого віку. І здорові, це не обов’язково означає, любителів фітнесу. Це означає лише те, що впливає на процедуру буде найбільший на хто вже живе здоровий спосіб життя або тих, хто перебуває в процесі початку здорового способу життя.

Чоловіки, які п’ють алкогольні напої регулярно і сильно, ймовірно, не підходить для операції, стероїдних користувачів, які продовжують вводити. Від помірної до важкої споживачів марихуани, також не рекомендується, так як його вплив на вагу тіла.

Існують ризики для чоловіків зменшення. І в той час вони не повинні перешкоджати будь-яким можливих кандидатів вони важливо знати і бути в курсі. Іноді це може призвести до надмірного збільшення рідини або надмірної втрати рідини. Пошкодження шкіри й інша складність як інфекцію. І, як і всі хірургічні процедури, є ризик несприятливої ​​реакції на наркоз. Після операції деякі чоловіки залишилися шрами.

Існує можливість для зміни кольору шкіри, включаючи, але не обмежуючись знебарвлення шкіри. А іноді він може залишити невелика різниця в симетрії між сторонами грудної клітини. Оніміння в області може мати місце, але в більшості випадків йде з плином часу.

Витрати можуть варіюватися від зазвичай навколо $ 2000 до $ 4000 в залежності від області, в якій проживає один, і, звичайно, досвіду хірурга і досвіду. Це важливо для дослідження кілька лікарів, перш ніж вибрати той, який підходить саме вам. Вартість не обов’язково однакової якості і, отже, цінник повинен бути тільки одним з декількох факторів у виборі професійної. Виїзд Чоловічий Зменшення грудей сьогодні.