зробити прохолодний зачіски з Тео сьомому небі від волосся

Ваша Cloud Nine компанії можуть бути представлені протягом року тепер разом з створенням фантастичної випрямлячі волосся, які взяли ринок штурмом. Співробітники харчування Cloud 9 спочатку спланував дуже успішним GHD бренду. Сьогодні вони сформулювали щось нове для перукарів, а також споживачів, щоб мати можливість використовувати на вашому будинку, і це називається Тео термобигуди.

O дуже новаторським і одна річ, яка не спостерігалася в перукарнях спільноти в минулому. Коли ви дивитеся на O просто це з підігрівом роликовий система. Це вже було зроблено раніше ви цілком можете оголосити, тим не менш, не подобається, він має багато захоплюючих дисперсій до класичного роликів ми бачили на ринку в минулому. Високотехнологічні системи Velcro, що Cloud Nine Тео система використовує не тягне або навіть зловити волосся і не буде тягнути. І ці підуть на вічную волосся легко і сповзати з волосся разом з точно такою ж легкою дії.

Великий момент, що стосується висновку є процесом система опалення використовується для нагріву ролики, вони впали в холодний дивитися POD Plus протягом 3 секунд зі звуком звукового сигналу вони будуть готові до роботи у волосся. Введення нових тепла технологій створений Cloud Nine дозволяє, щоб це сталося, і він повинен розглядатися, щоб повірити. Після того як вони приходять з стручка термобигуди складають 130 градусів, крім того, вони тепло через ядро ​​назовні, щоб зупинити їх від горять або руки або навіть замки.

Ви помітите маленькі крапки, які змінюють помаранчевого кольору вони повинні бути при оптимальній температурі, і вони також дійсно не повинні бути віддалені від голови волосся, поки вони не змінять сірого, що робить процес так собі без проблем. Хоча це досить спеціалізованих нішевих продуктів, він пропонує ряд чудових нагороди для тих людей, які хочуть мати кучеряве і завивки волосся. Обсяг волосся дуже популярна зараз, будь має тільки поглянути в знаменитості журнали, щоб дізнатися цю. Так само, як Тео роликовий система, ви можете також отримати різні розміри локон роликів. Це принесло б вам набагато більше гнучкості з точки зору розміру, завитки, тіла, а також розмірів кучерями ви зможете придбати за допомогою цього продукту Cloud Nine.

Цікавий про результати якої будь-який користувач зможе створити з цією волосся інструмент? Добре, ви в кінцевому підсумку з самим чудовим теле і обсяг в зачісці, яка дає одну з найбільш незвичайних сексуальний вигляд, а також найважливішою частиною є те, що це все, здійснюється так само, час, який він міг би прийняти для вас, щоб випрямити волосся. Якщо вам потрібен простий метод отримання великих волосся, а також хвиль, то O від Cloud Nine, безумовно, буде відповідний йому продукт, який вам потрібно буде подумати про покупку.