знати ваші розтяжки варіантів видалення

Коли шкіра постійно розтягуючи його створює невеликі розриви в зовнішньому шарі шкіри, які виглядають як червоні лінійні знаки. Розтяжки можуть часто виглядають як шрами, оскільки вони знаходяться в депресії в шкіру і мають блискучі червоні текстури. З терпінням цього кольору і текстури можуть зникати і згладити час при правильному лікуванні. Але що викликає це розтягнення, і як ми можемо запобігти і усунути проблему?
Є кілька причин шкіра може розтягуватися таким чином, в тому числі вагітності або збільшення ваги. Рівновага шкіру, також може бути порушена, який викликає розтяжок. Це зазвичай відбувається у відповідь на гормони, стероїди, або інших ліків. Зміни рівня гормонів є причиною близько 70 відсотків молодих дорослих жінок і 40 відсотків молодих чоловіків, щоб стати жертвою розтяжок. Найбільш поширені області тіла, які страждають від цього типу включають розтягнення області живота, стегон, плечей, стегон, грудей і нижньої частини спини.
розтяжок під час вагітності
Хоча вагітність прекрасний час, на жаль, це відбувається з багатьма неприємні побічні ефекти. Багато з них з’являються на шкірі через зміни в організмі і зміна рівнів гормонів.
хірургічне видалення розтяжок
Популярний спосіб позбутися від розтяжок хірургічним шляхом. Абдомінопластика, або більш відомий як “підтяжка живота, ‘видаляє шкіру нижньої частини живота під пупком. Це де більшість розтяжок під час вагітності. Вилучення цієї ділянки шкіри усуває розтяжки повністю. Ця операція може бути попередньо скрізь, де є надлишок шкіри, наприклад, стегна, плечі, і так далі. Операції завжди приходять з ризиком утворення рубців, а також. Тим не менш, це будуть досить низькими, щоб прикрити одягом. І, належного догляду вони можуть зникнути протягом першого року після операції.
шукати природного лікування розтяжок
Ці операції можуть бути дуже дорогими і медичне страхування рідко покриває естетичних операцій поставивши ціну від 4000 до 7500 доларів. На щастя, є нові природні рішення для боротьби з розтяжками, щоб ви могли уникнути дорогих, неприродні операцій. Природний розтяжок крем з правом біологічних інгредієнтів може зменшити їх зовнішній вигляд і заважає їм бути проблеми в майбутньому.