дізнатися більше про ін’єкції Ботокса

Ботокс є комерційним торгова назва ботулінічний токсин, ін’єкції, безопераційне лікування використовується для зменшення появи лицьової лінії і зморшки. Перевірена, щоб бути взагалі безпечно, його можна вводити за допомогою ін’єкцій фізичних осіб від 18 до 65 років. Популярність ін’єкцій ботокса продовжує зростати як все більше людей воліють проходити лікування ботоксом.

Вивільнення ацетилхоліну, хімічного нейромедіатора, який передає сигнали від мозку до різних частин тіла, блокується Botox. Це зніме з рухливістю м’язів у місці ін’єкції ботокса. Повторні руху м’язів є основною причиною лицьової лінії і зморшки. Зниження рухливості деяких лицьових м’язів таким чином, знижує частоту цих зморшок і ліній.

Якщо плануєте пройти Ботокс лікування, лікарі-спеціалісти, такі як пластичних хірургів і дерматологів, які є експертні знання з анатомії особи, а також досвід в управлінні ін’єкції ботокса слід консультуватися. Ботокс може бути введений будь-яким ліцензованим постачальником медичних послуг, але фахівці мають знання в косметичних процедурах. Проходять Лазерне лікування у віданні одного з цих фахівців забезпечує найкращі результати.

Здатність людини рухатися м’язи обличчя в певних регіонах є основою для визначення місця, де Ботокс для ін’єкцій. Оцінку, щоб визначити, які частини повинні отримувати ін’єкції ботокса не буде зроблено, після чого незначні кількості ботокса вводять відповідні сайти. Процедура Ботокс адміністрації займає всього 10 хвилин в більшості випадків.

Зморшки і лінії-ефекти зниження ін’єкції ботокса триває до 4 місяців. Поліпшення, які стають видимими протягом тижня проходять лікування ботоксом поступово зникати, як наслідки ботокса також пом’якшуються. Ботокс лікування необхідно повторювати кожні чотири місяці, щоб підтримувати хороші результати. Як лікування повторюються, витончення м’язів відбуваються. Це зробить ефект ботокса довше.

Ботокс лікування є кілька можливих негативному впливі на людей. Нудота, косоокість / двоїння в очах, посмикування очей, лицьовій болю, почервоніння в місці ін’єкції, м’язова слабкість, головний біль, симптоми грипу, і тимчасового спаду повіку може призвести отримувати ін’єкції ботокса. Не всі, які проходять Ботокс лікування поява небажаних наслідків, більшість не проходять через будь-який з цих можливих побічних ефектів взагалі.

Придатність Ботокс лікування повинні бути встановлені в першу чергу. Будь-які ліки, що приймаються і загальний фізичний стан враховуються до введення ін’єкції ботокса. Є також протипоказань, таких як алергія на будь-який з компонентів Botox, інфекцію в будь-якому передбачуваному місці ін’єкції, неврологічні розлади, вагітність, яке виключає Botox лікування в якості опції.

Ін’єкції колагену, дермабразія, лазерне шліфування, жир імплантанти, AHA (альфа-гідрокси кислот) лікування, а також хімічний пілінг доступні для тих, для кого ін’єкції ботокса не підходящий варіант. Ці методи також відомо, ефективні в зниженні лицьової лінії і зморшки. Проконсультуйтеся з лікарем, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.