дати вашому ножицями волосся належний догляд

Як і будь стиліст скаже вам, які мають право інструменти для роботи може зробити різницю між задоволений клієнт з добре виконаним вирізати і відраза клієнта, який не залишає чайові і пише різкий лист вашим босом. Маючи кращу якість ножиці волосся, витончення ножиці і машинки для стрижки буде пройти довгий шлях для підвищення успіху вашої кар’єри.

Поза тільки покупку кращих інструментів, необхідно зробити хорошу роботу догляді за ними. Професійні ножиці волосся є важливою частиною вашої кар’єри і які повинні бути відображені в їх допомоги. Не думайте, що, тому що вони були дороги попереду, вони залишаються гострими і добре працювати без обслуговування.

Найголовніше, щоб пам’ятати при догляді за ножиці для волосся пропонує розглядати їх як те, що вони: ваші кошти до існування. Цей інструмент повинен бути очищений кожного разу ви його використовуєте. Також не поспішайте, щоб дивитися через ножиці перш ніж використовувати їх. Продовжуючи використовувати ножиці, які порізав або пошкоджені, безсумнівно, призведе до подальшого пошкодження, не кажучи вже про бідних розрізу.

Завжди зберігаєте ваші волосся ножицями в чистому, сухому, безпечному місці, коли вони не використовуються. Це означає не просто кинути їх у ящик і називають це добре. Якщо вони розміщені, незахищений, навколо інших гострих інструментів стрижки, ваші волосся ножицями підлягатиме подряпин і порізів від усіх інших інструментів. Якщо у вас немає вибору, крім як тримати їх усіх разом, вкладати кошти у випадках, які захистять всі інструменти один від одного.

Різкість і змастити ножиці з регулярністю. Багато стилісти вважають, що час і гроші точити ножиці можна оподаткування і незручно, але врешті-решт він буде кардинально поліпшити життя ваших ножиць. Чи не продовжуйте користуватися ножицями, якщо вони нудні, а лише посилить проблему. Ці види речей, щоб шукати, коли ви перевірите вашу ножиць перед кожним використанням.

Кожен раз, коли ви використовуєте ваш ножиці волосся, вона повинна бути на волосся. Не використовуйте ці високоякісні, дорогі інструменти, щоб скоротити кольоровий папір для вашого 5-річних час ремесла. Професійні ножиці виготовлені з високоякісних, чутливих металів і повинна розглядатися як така. Для різання речі, які не волосся (тобто теги, папір, упаковка) використовувати ножиці, які призначені для речей, які не волосся (тобто офіс або кухонні ножиці).

І, нарешті, ніколи не дозволяйте комусь використовувати ваш ножицями волосся, якщо вони не можуть бути довірено стежити за всіма з вищевказаних правил. Якщо вони не будуть лікувати ваші волосся ножицями, як свої власні, то вони не повинні використовувати свої волосся ножицями як свої власні. Ви повинні тільки поділитися своїм устаткуванням з людьми, які визнають важливість правильного лікування.

Звертаючи увагу на догляд та стан вашого волосся ножицями, а також ваші інші інструменти для укладання волосся, буде істотно поліпшити функціональність і термін служби ножиць. Ще раз, вони є інвестиції. Якщо ви не поспішайте, щоб правильно доглядати за обладнанням, вам не доведеться купувати ці дорогі інструменти майже так само часто.