варіантів заміни відсутніх зубів

Коли зуб втрачаєтьсяіндивідуальний стоїть багато варіантів. Перший варіант я повинен замінити відсутній зуб? Друге це те, що це кращий спосіб, щоб замінити його? У прийнятті цих рішень є багато факторів, щоб розглянути і дослідні дані для оцінки.

Є три основні способи для заміни відсутніх зубів.

До них відносяться:

1) Знімні часткові протези
2) Зуб підтримується мостів і
3) з опорою на імплантати зубів.

Знімні часткові протези з металевими затискачами, що кліп на зубах тримати апарат в рот. Пацієнти повинні приймати ці та вихід для очищення після їжі.

Зуб підтримується мости покладається на сусідні зуби для підтримки. Зуби поруч з відсутній зуб простору подрібнюється і міст цементується на них. Цей міст не входять і виходять і покладається на цілісність сусідніх зубів для підтримки.

Зубні імплантати. Останній метод протезування є зубний імплантат, який є заміною кореня зуба. Імплантат, де корінь відсутнього зуба раніше. Заміни кореня потім використовується для прикріплення заміни зуба.

я повинен замінити відсутній зуб?

Є ряд досліджень звітності з виживання зуби поруч з відсутніх зубів простору. Ці дослідження дивитися на виживання зуби поруч з відсутніх зубів просторі у випадках, коли відсутня зуб замінюється і відсутніх зубів не буде замінений. Дослідження показують, що існує значна втрата сусідніх зубів, якщо відсутнього зуба не буде замінений. Зуб замін з фіксованою мостів прикріплений до зубів покращує виживання зубів в порівнянні з відсутністю заміни.

Коли знімні часткові протези використовуються для заміни відсутніх зубів, провал сусідні зуби набагато вище, ніж якщо б не було ніякої заміни, або якщо заміна була з зубом підтриманий міст. Пацієнти, які не замінить відсутні зуби можуть відчувати переміщення зубів, відкриття простору між зубами (в результаті чого їжа здавлення), розпад прикусу, зміни в їх жувальні здібності, скронево-нижньощелепного суглоба болю, і травми залишилися зубів. Люди іноді не замінюють зуби, які «в спину» рота, тому що ніхто їх не бачить. Задні зуби, необхідні для підтримки укус і подрібнювати їжу. Ми всі можемо ковтати їжу, що не жував ретельно, але це ставить під загрозу харчування ми витягаємо з нашого раціону. Коли достатня задні зуби губляться передні зуби можуть почати спалаху або стати “виступаючі зуби”, як вони виконують сили понад те, що вони були призначені для.

Давайте подивимося на деякі дані за результатами наукових досліджень, які дивляться на заміни відсутніх зубів.

В. А. Медичний центр поздовжнього дослідження shugars Джада 1998

19% сусідніх зубів не вдалося, якщо простір було необробленої

10% не змогли, якщо простір обробляли зуб підтримує місток

30% не змогли, якщо простір обробляли знімний зубний протез

Permanente Стоматологічна Associates подивився на 317 пацієнтів, які носили зуба підтримується постійними мостами в середньому протягом 6,7 років і знімні часткові протези в середньому протягом 4,2 років.

Їх висновки:
13% від сусідніх зубів не вдалося, якщо простір було необробленої

7% не змогли якщо розглядати з зубом підтриманий міст

17% не змогли, якщо обробляють часткових знімних протезів

Трумен медичний центр, 8,6 року підтриманий міст зуба і 7 років спостереження для знімних часткових протезів

12% від сусідніх зубів не вдалося за відсутності лікування

7% не змогли якщо розглядати з зубом підтриманий міст

22% не змогли, якщо обробляють часткових знімних протезів

На закінчення, ми можемо побачити наступне:

• Існує значна втрата сусідніх зубів (в межах від 12% -19%), якщо відсутнього зуба не буде замінений.

• Підтримувані зубів мости поліпшити виживання, з п’ятою втрати зуба з 7% -10% при 6,7 і 8,6 років.

• Знімні зубні протези часткового підвищення опорному зубі відмов від 17% до 30% при 4,2 до 7 років.

• Там немає істотної різниці в статистиці різних досліджень.

Коли людина втрачає зуб існують важливі рішення, які будуть зроблені. Щоб дізнатися більше про можливості протезування тому числі з використанням дентальних імплантатів для заміни відсутніх зубів drscharf.com візитом.