Як добре ви при природному торгових догляду за шкірою

Перед тим, як почати купувати продукти від “так званих” природних компанії по догляду за шкірою, є кілька речей, які ви повинні знати. Багато хто з нас намагаються уникнути токсинів, алергенів і подразників. Так, природний догляд за шкірою торгових стало більш загальним місцем. Але, ви не можете покладатися виключно на компанії претензії, якщо ви хочете безпечний інгредієнтів.

Наприклад, компанія ZIA природного догляду за шкірою робить Щоденний зволожуючий з кількома сонцезахисних кремів та рейтинг SPF 15. Перш за все, великі організації охорони здоров’я попереджають, що покладатися виключно на сонцезахисний крем не є кращим способом запобігання раку шкіри. Ви повинні уникати надмірного, носіть захисний одяг і використовувати широкий спектр оксид цинку ВС-блок на відкриті ділянки шкіри.

По-друге, деякі з сполук НД скринінгу було встановлено, сприяє вільних радикалів пошкодження ДНК в клітинах, що робить їх ймовірних канцерогенів. Один з них, оксибензон, включений в продукт ZIA.

По-третє, щоденне використання сонцезахисного крему може сприяти вітаміну D недоліки, які зараз поширені серед літніх людей. Отже, коли ви робите ваш природний торговий догляду за шкірою, кращим рішенням буде шукати компоненти, які запобігають та ремонт пошкодження вільними радикалами. Сонцезахисні креми не дуже корисні для цієї мети. Антиоксиданти є.

Недавнє опитування, проведене FDA США показали, що більшість людей вважають, що компанії природного догляду за шкірою повинні використовувати всі природні інгредієнти. Яка може або не може бути правдою. FDA не змогла прийняти закон, який визначив би термін “природний”. Так що, немає, чинним для американських компаній. Цей термін може означати нічого або взагалі нічого.

Це робить природний догляд за шкірою торгової важче для середнього споживача. Термін “гіпоалергенний” також регулюється. Це не означає, що продукт не містить відомих алергенів. Навіть природні інгредієнти можуть викликати алергічну реакцію. Найбільш поширені алергени концентрованих ароматів, отримані з рослин.

Коли ви робите деякий природний торговий догляду за шкірою, ви часто будете зустрічати термін “природний аромат” або “ефірні олії”, перераховані на етикетці. Невелика кількість, для використання в якості духів, це добре, але креми і лосьйони повинні бути вільні від додані аромати.

Термін “ефірні олії” може ввести в оману. Незамінні жирні кислоти часто зустрічається в рослинних і рослинні масла. Однак, фраза ефірне масло використовується для позначення ароматів перегонки з рослин і концентрують, щоб передати “сутність” або аромат рослини. При нанесенні безпосередньо на шкіру, що свого роду “Ефірна олія” може викликати почервоніння і роздратування.

Існує дуже хороший природний догляд за шкірою компанії в Новій Зеландії. Завдяки Інтернету, люди у всьому світі можуть замовити їх продукцію. Вони містять всі натуральні інгредієнти, в тому числі незамінні жирні кислоти, що не сконцентровані ефірне масло.

Природні торгових догляд за шкірою може бути ризиковано з іншими компаніями. FDA рекомендує споживачам тестувати всі продукти, на невеликій ділянці, перш ніж продовжити використання. Я пропоную вам поглянути на Новій Зеландії компанія природного догляду за шкірою. Навіть клієнти з дуже чутливою шкірою були задоволені.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.