Манука Мед мила Honeymark

Манука Мед виробляється в Новій Зеландії, які використовують бджоли нектар з квітів, які ростуть на дереві Манука. Вважається, що цей унікальний квітковий нектар містить цілющі властивості не зустрічаються в інших видів меду. Ці дивовижні цілющі зробили Манука Мед досить товар.

Дослідження показали, що Манука Мед дійсно цікаво для шкіри. Він має здатність знищувати бактерії, лікувати пошкоджену шкіру, відновити нове зростання шкіри, сприяє виведенню шлаків і т.д. Манука Мед також вважається зволожувач а значить, має можливість залучати вологу з повітря і зафіксуйте його в клітини шкіри. Це робить Манука Мед натуральний зволожуючий агент.

Манука Мед використовується для лікування різних шкірних захворювань, включаючи акне, грибкових інфекцій (у тому числі стригучий лишай, мікоз, свербіж і т.д.), дерматит (у тому числі екзема, псоріаз та ін), опіки, сухість шкіри, бактеріальні інфекції ( в тому числі MRSA, стафілокока, VRE і т.д.), а також інших захворювань шкіри. Використання мила, яке містить Манука Мед може не лише допомогти для лікування будь-якого з цих умов, але вона також може допомогти, щоб запобігти їх.

“Багато хто з наших митниці, душ з нашою Мило Мед Манука сказати, що вони навіть не потрудилися використовувати зволожуючий крем після цього”, говорить Франк Buonanotte, генеральний директор Міжнародного Honeymark. “Манука Мед в цьому мило діє як глибоко зволожувач, який усуває будь-які сухі плями, які можуть бути присутніми на поверхні шкіри.”