Макіяж Поради для красивої шкіри, як виглядати краще

Фонд повинен бути мінімально можливим. Використання тоновані зволожувач є одним з найбільш гарячих рад цього сезону. DOT, яка за вашим щоках, лобі, на підборідді і вниз ніс і суміш назовні з носа для бездоганної обробкою. Звичайно, вибрати бренд, який дає вам SPF 15 для додаткового захисту від UVA високої літа / UVB променів. Мінеральна косметика також відмінний вибір для літнього макіяжу 2009. Більшість брендів автоматично приходять з SPF, а також порошки настільки легкі і невагомі ви не відчуваєте, як ви нафарбовані взагалі. У деяких навіть є матуючий властивості, щоб допомогти керувати блиск, що ви не отримуєте з рідкої косметикою.

Щоб губи повні простежити за межами ваших губ з оголеною (тілесного тону) олівець і гладка пальцем, щоб створити ілюзію глибини. Якщо ви все ж хочете використовувати олівець для губ, зробіть це на внутрішній стороні цієї оголеною лінії. Уникайте відстеження всієї губи лайнера. Це зробить ваші губи виглядав більш худим. Замість того, щоб використовувати для губ помірно для підвищення широкі частини губи.

Очі є найбільш перспективною частини тіла і якщо ви хочете виглядати чудово, що необхідно виділити очі в першу чергу. Застосування макіяж очей, не завжди легко. Його незалежно від того, який тип макіяжу очей ви використовуєте, необхідно спочатку мати вашого дизайну набір. Як тільки ви це зробили, розглянути ці поради, щоб застосувати макіяж очей. Перше, що черлідінг застосування макіяж очей необхідно брати до уваги, що підводка для очей. Використання рідким підведенням для очей протягом певного, чистий погляд.

Макіяж є невід’ємною частиною зовнішнього вигляду більшості жінок. Косметичної промисловості декілька мільярдів ринку долар і не дарма. Фактом є те, що жінки використовували макіяж протягом всієї історії, з тим щоб поліпшити їх зовнішній вигляд і підкреслити їх особливості. Насправді, перш ніж ми мали MAC, Revlon, Дівчина з обкладинки, а всі інші жінки використовували, щоб зробити макіяж із все, що могли знайти в тому числі з використанням соків з ягід, як рум’яна і колір губ і використання яєчних білків у саморобну пудра.

Коректор: Після нанесення основи, наступним кроком є ​​нанесення консілера. Коректор розгладить шкіру і допомогти покрити будь-які темні круги, плями, і лінії. Під очима приховувачів повинна бути світліше, ніж ваш тон шкіри. Для найбільш природний вигляд, що маскують повинні відповідати основою тіні. Використовуйте консилер злегка.

Виберіть фонд, який відповідає вашому тону шкіри і підходить для вашого типу шкіри. Якщо ви схильні вирватися, шукати нафту безкоштовно, Некомедогенний косметики. Нанесіть зволожуючий крем перед Вашим фондом для гладкий вигляд. Використовуйте губку і наносити основу в русі вниз від лоба до підборіддя. Якщо у вас є плями або темні кола під очима, нанесіть маскуючий після заснування. Кисть на розсипчасту пудру, щоб встановити. Застосувати порошок, використовуючи велику кисть в тому ж русі вниз.