духи сім’ї та інгредієнти класифікації духів сімей

Духи все частіше використовується все більше і більше споживачів. Духи і одеколон використовується для протидії неприємні запахи, а інші люди і фахівці з маркетингу намагаються ввести в цьому сенсі мультимедіа-досвідом. Хіба це не здорово запах ваших улюблених парфумів або одеколону за допомогою комп’ютера? Мета полягає в тому, щоб зробити аромат унікальною особливістю для певної марки та місцезнаходження. Парфумерія в тому числі духи, одеколон, освіжувачі повітря, пральний порошок, свічки і т.д. допомогти зробити цей світ запах трохи краще. Ви повинні бути в курсі того, що аромати ви зацікавлені в, а також різні сім’ї та Categorys в тому, що містяться в духів і одеколонів ви любите і вважаєте за краще. Це простий навчальні таблиці, які повинні допомогти вам у визначенні загальної сім’ї та зазначає дизайнер ароматів тут-в:

Парфумерія класифікуються за такими домами ароматів.

жіночі парфуми сім’ї
Цитрусові Парфумер: легкий, свіжий характер цитрусових нот (бергамот, апельсин, лимон, Помаранча, мандарин і т.д. ..) часто поєднується з більш жіночним ароматом (квіти, фрукти і шипровие).
Цитрусові Спосіб життя Парфумер: Освіжаючий аромати для енергійних, спортивна жінка. Підходить для офісного одягу, повсякденного одягу або теплою вечірньої одязі. Ідеальний аромат літа особливо для теплого або вологого клімату.
Зелений Парфумер: зелені ноти є природними за характером, часто одружені з фруктовими і квітковими нотами, вони сучасно і модно.
Духи Зелений спосіб життя. Злегка ексцентричний аромат для сучасної жінки. За професійну жінка, що працює в офісі атмосферу. Добре носити день і іноді носити ввечері в теплу погоду. Спортивний, харизматичний і хитрий.
Квіткові духи: співзвуччя різних квіткових нот. У поєднанні з будь-якої іншої сім’ї, квіткові духи є універсальними комерційними. Одномісний квіткові включені в цю сім’ю.
Квіткові духи спосіб життя: аромат романтики і зоряні ночі. Квіткові аромати викликають спогади про романтичні моментів, а також створювати нові. Найбільш жіночий аромат усіх сімей.
Chypre Духи: на основі комплексу Вуді, моховий і квітковий, іноді з аспектами зі шкіри або фрукти, шипровие духи багаті і чіпкий.
Спосіб життя Chypre Парфумер: Дуже елегантний, класичний, для жінок, які віддають перевагу трохи з норми ароматів. Chypre аромати пахнуть трохи суха, не дуже солодкі.
Східний аромат: суміш тепла і таємниці. Мускус і цінні породи дерева доповнюють екзотичні есенції.
Східний аромат способу життя: Містична, розкішний, драматичний, сексуальний, чуттєвий. В основному носили у вечірній час.
Океанів Парфумер: Свіжі запашні, злегка мильної чисті аромати.
Спосіб життя океанів Парфумер: спортивна, молода, радісним, енергійним, занижена

Кельн для чоловіків
Ароматичні Кельні парфумерія: чебрець, шавлія, м’ята, розмарин, аніс і гвоздика лише деякі з трав і спецій, які виробляють ароматичні парфуми.
Ароматичні Спосіб життя Кельна: Ідеально підходить для підприємливого людини, який вважає за краще екзотичні аромати піднімає настрій. Відмінний вибір для видатних панове, хто цінує прекрасні речі в житті
Fougere Кельн: потужний склад фантазії бергамоту, дубового моху і герані.
Fougere Спосіб життя Кельна: Як і в ароматичних спосіб життя, але з нотами акцентуючи як шипровий аромат дубового моху.
Цитрусові Кельн Аромат: легкий, свіжий характер цитрусових нот (бергамот, апельсин, лимон, Помаранча, мандарин і т.д.) часто поєднується з більш чоловічими ароматами (ліси і спецій).
Цитрусові Спосіб життя Кельна: Спортивний, енергійний. Великий аромат, коли ви хочете почувати себе свіжим. Ідеально підходить для теплих і вологих літніх днів.
Chypre Кельн Аромат: на основі деревних духів мшиста і квітковий комплекс, іноді з аспектами зі шкіри або фрукти, шипровие духи багаті і чіпкий.
шипрової спосіб життя Кельна: Шановні
Східний аромат Кельн: гармонія спецій, деревні есенції і ванілі призводить до таємничої і дифузійного духів.
Спосіб життя східних Кельні: за таємничим, чуттєвим людиною, яка віддає перевагу більш помітним сильніше аромат парфумів. Дуже чуттєвий і відмінно підходить для вечірнього одягу
Тютюн Кельн Аромат: квіти, ліс і бальзам створити цей теплий і чуттєвий суміші.
Тютюн Спосіб життя Кельна: великою рідкістю видатний аромат для непересічна людина. Для потужного людини, яка хоче, щоб його присутність.
Вуді Кельн Аромат: теплий, сухий, елегантний і чоловічий аромат. Пачулі, ветивер, сандал, кедр, що становлять основу цих ароматів.
Вуді Спосіб життя Кельна: Для традиційного Високоповажний джентльмен. Той, який не легко під впливом тенденцій і впевнений у своїх перевагах.
Лаванда Кельн: лаванда увага переважає свіжий, підбадьорливий аромат квітки. Він часто змішується з Fougere, ліс або квітковими нотами.
Лаванда Спосіб життя Кельна: веселий, теплий, турботливий

Тепер ви можете вибрати парфуми Ось так для вас мудро, тому що тепер ви знаєте, які інгредієнти і примітки включені в них. Я сподіваюся, що цей список категоризації дві сім’ї допомагає у виборі яких і які парфуми і одеколон краще для вас. Переконайтеся, що час від часу поекспериментувати і спробувати щось інше. Запитайте думку інших народів як конструктивна критика часто буває дуже корисним. Крім того, переконайтеся, щоб почати світло з вашим додатком. Не більше ніж зробити це, коли одягаєте наші улюблені парфуми або одеколон знижка аромат. Він повинен бути відділений ваше враження і зовнішній вигляд не весь ваш зовнішній вигляд.