Тепер виглядати молодше

Кожен з нас прагне зберегти нашу молодий вид, енергію і хороше здоров’я вільні від хвороб і немочі. Ми шукаємо допомоги від “наукові відкриття” та “прорив наркотиків” або “еліксири” подає великі надії. Хоча ми домоглися значного прогресу в розумінні людського тіла і життя, як і раніше ми бачимо, що життєво важливі здоров’я і молодості ми шукаємо кілька невловимих. Те, що ми в кінцевому рахунку, вчені прийшли до розуміння того, що “Фонтан молодості” лежить “природним” в кожному з нас.

Як ми поглянемо на природу і спосіб життя ранніх культур, ми не знаходимо проблемами ваги хвороби, хвороби або надлишок, які відбуваються в нашому сучасному суспільстві. Це має змусити нас бачити те, що ці культури роблять це довела свою роботу протягом часу. Наприклад, я намагаюся жити більш природний спосіб життя щодо дієти (безліч сирих овочів), активність і вправи, навколишнього середовища і чистої дистильованої воді. Я включати кожен з цих якомога більше, але не ідеально. Тим не менш, результатом є поліпшення якості життя значною мірою вільні від хвороб і немочі.

Наші SAD (стандартної американської дієті) сьогодні, на жаль складається з високого ступеня переробки “продукти”, які голодують тіло харчування і створюють труднощі для травної системи, що призводить до проблем товстої кишки. Він відомий в промисловості природного здоров’я, що більше 90% всіх захворювань людини і хвороби є від перевантажених (запор) товстої кишки. Це також прискорює процес старіння. Сучасна наука не має і не знайдете прорив препарату, який відновить ваше здоров’я. Але вони не повинні. Рішення просто це більш природний спосіб життя, пов’язаних з інтеграцією коригувальних і превентивних заходів з плином часу. Дозвольте мені згадати деякі з них тут.

Один коригувальні заходи для очищення і детоксикації організму, щоб позбутися від деяких з причин захворювання і хвороби. Це можна зробити наступним чином:

Споживання достатньої кількості чистої дистильованої воді.

Стимулювати травного тракту на масаж рефлексології на підошві ноги кожен день. Рефлексологія діаграми доступні в магазинах здоров’я або в Інтернеті.

Стимулювання процесу ліквідації. Є кілька відмінних способів зробити це, але найпростішим є просто є великий зелений салат (повний свіжих, сирих, переважно органічні овочі) з кожним з ваших прийомів їжі протягом дня. Споживання 3 – 5 салатів в день не тільки допоможе вам виглядати молодше, але він також додає роки вашого життя, дає вам енергію, і допомагає вам втратити зайву вагу тіла – швидко.

Якщо ваш день занадто зайнятий, щоб з’їсти достатньо сирих овочів щодня – тоді просто знайти собі високу пити овочеві якості.

Деякі молоді заходів з підвищення може включати в себе наступне:

Почніть сьогодні перенести дієту з переробленої і рафінованої нежиттєздатних “продукти” в цілому, сировина, натуральні продукти, які повні харчування і легко засвоюються.

Збільшення фізичної активності і насолоджуватися природою з регулярним заходи на свіжому повітрі, або за рахунок інтеграції програми вправ і т.д.

Візьміть час на свіжому повітрі щодня, щоб глибоко дихати чистим, свіжим повітрям.

Будьте щасливі, посміхаються частіше, а сміятися на день. Звучить надто просто, але усунення стресу Доведено збільшення здоров’я.

У природи є все, щоб запропонувати, якщо ви готові, щоб балуватися. Почніть сьогодні, щоб зробити ці пропозиції частиною вашого нового способу життя. Насолоджуйтесь доброго здоров’я і довгого життя і знайти дійсне джерело молодості всередині себе!