Макіяж Поради для мам на ходу

Завжди зволожуйте шкіру перед нанесенням макіяжу вранці. Щоб зробити це швидко, знайти хороший зволожуючий крем, який виступатиме в ролі губи зволожуючий крем. Додати невелику кількість до самих кінчиків пальців, і обережно застосовувати його до всієї лицьової області. Це займе не більше 15 секунд і ви вже будете відчувати себе краще.

Щоб заощадити час, нанесіть консилер навколо очей і змішати, щоб приховати будь-які темні круги, або звести до мінімуму будь-які набряклість для добре відпочив вигляд. Спробуйте Joy Lorraineâ € ™ з новим Остаточний Кисть-On коректор ($ 22.00). Тепер пиленія вільно або пудра дасть вам закінчений вигляд. Додавання крему рум’яна з невеликим блиском буде додати колір, і скрасити ваше обличчя на весь день закінчений вигляд. Ви можете заощадити час, використовуючи ваш крем рум’яна як природний колір губ. Просто використовувати ваш палець, щоб застосувати його до губ, і ви вже провели дві окремі стадії менш ніж за хвилину.

При застосуванні олівця для очей, почніть з внутрішнього куточка ока. Нахиліть голову трохи назад, і перетворити вашу руку так аплікатор паралельно вашої кришкою. Злегка розім’яти очі від зовнішнього кута і застосувати підводка для очей, як ніби ви підключаєтеся точок, щоб створити пряму лінію. Це не тільки додати колір до вашого макіяж очей, але це дає вам Спритний появи ви довго. Пропустити нижні вії, так як це може закрити очі і зробити темні кола з’являються. Застосувати легку нейтральний колір тіней для повік крем до кришки і суміші. Повне дивитися з легкої шар туші і ваші очі будуть виглядати відмінно!

Використовуйте олівець на брови або брови порошок у відтінок, який відповідає вашому природному кольору брів. Якщо ви використовуєте олівець, початок у нижній частині брови і працювати вгору і назовні. При використанні порошку, акуратно струсіть його в лоб заповнення та формування брів з швидкими штрихами кольору.

Найголовніше пам’ятати про швидкий, чудовий макіяж, що ви дійсно отримаєте те, що ви платите. Краще заплатити за макіяж, який буде тривати протягом всього дня без reapplications, то, щоб провести день регулюючи макіяж. Ви зайнята мами і у вас є більш важливі справи, ніж витрачати час, роблячи макіяж.