Видалення волосся будинку – навіщо платити більше

Навіщо платити салон ціни на видалення волосся обличчя і тіла, коли ви можете зробити це в домашніх умовах? Все що потрібно це бажання вчитися, і незабаром ви будете на вашому шляху до успіху будинку видалення волосся. Зупинимося на трьох найбільш часто оброблені ділянки (за винятком пахв і ніг, яка легко може бути оброблена регулярне гоління): верхньої губи, брови і область бікіні.

Перший і, ймовірно, найбільш часто на дому-оброблюваної області верхньої губи. Всі жінки мають верхню губу волосся, це тільки питання тіні і товщини волосся. Для жінок з тонкими, менш істотні волосся, знебарвлення волосся з вершками відбілювач достатньо, щоб піклуватися про проблему. Тим не менше, більшість жінок повинні прийняти більш радикальні заходи, такі як використання вдома воском або кремом для видалення волосся.

Є зростаюча комплекти, які нададуть Вам з банкою воску, який ви мікрохвильова піч, застосовуються з дерев’яним інструментом, потім зніміть з смужкою паперу. Одним з недоліків, щоб робити це в домашніх умовах, що важко бути точним при виконанні операції на ваше власне обличчя, і так важко, щоб видалити всі необхідні волосся в один присід.

Є аналогічні комплекти, доступні для використання на брови області обличчя, і знову, через точності питання, то краще використовувати їх тільки для самого центру вашого чола, так, що ви випадково не видалите волоски ви хотіли зберегти. Потім необхідно виконати формування брів з набором пінцет і збільшувальне дзеркало.

Другий варіант для верхньої губи кремом для видалення волосся. Хоча нібито менш болісно, ​​ніж воском комплект, запах тільки крем часто достатньо, щоб викликати цей параметр, щоб бути менш популярні. Ще один недолік в крем для видалення волосся в тому, що це не обов’язково буде ніяких більш ніжною чутливої ​​шкіри, ніж це зростаюча комплект. Часто, особливо якщо він був використанням сили приписи лікування акне, побічні реакції може статися.

Потрібно також бути дуже обережними при вимірюванні довжини час крем (або віск!) Залишається на обличчі. Хороші новини про цей метод, однак, є те, що вона триває довгий час, не займає багато часу і зусиль, і залишає з вами дуже м’яка і приємний верхньої губи.

Коли справа доходить до області бікіні, Є багато переваг для виконання вашої власної видалення волосся в домашніх умовах. Перш за все, це дає більше приватного життя, а по-друге, лікування можна купити в аптеці в аптеці мало чим відрізняються, ніж ті, які пропонуються в салонах. Обидва воски і крему для видалення, подібний до тих, які обговорювалися вище, доступні для цих областей.