знати ваші лінзи краще, перш ніж ви носите

Якщо у вас є інтерес до контактів, ви перебуваєте в правильному місці. Будемо стріляти світло в контактну лінзу питання з широким спектром. Під час цієї бесіди ви будете знати різні питання щодо його походження та сучасні модифікації. Спочатку давайте зробимо крок в історію його походження. Леонардо да Вінчі приписують ілюстрація перші концепції контактних лінз в 1508 році. Через 300 років, сер Джон Гершель, англійський астроном розробляє практичні лінзи. Нарешті сучасні м’які контактні лінзи були виготовлені чеського хіміка Отто Віхтерле. У 1887 році, контактні лінзи були зроблені зі скла і були більше за розміром, ніж сучасні лінзи, тому що він охоплює весь очей. У 1939 році спроба зробити з пластикових лінз було зроблено в перший раз. Пізніше, різноманітність в контактах з’явилася на світ в 1981 році і він отримав схвалення FDA.

Окуляри служили виправити наші проблеми із зором, оскільки довгий час, але в наші дні, замінивши лінзи окулярів з кількох причин. Якщо оцінювати різницю між утилітами з двох, явні факти виходять на перший план. Насамперед, скла мають поганим зором боку, а відстань між ним і очі має тенденцію створювати спотворення іноді, а з іншою рукою лінзи поміщається на рогівці і дає прекрасний фокус і таким чином даючи більш природним центральним і бічним зором. Під час зносу скла, ви повинні бути інформовані про кадр і об’єктив і, а також роздуми на задній стороні, але з контактами, проблема майже не видно. Існує вплив температури на окуляри, він може пітніти, але контактів немає. Окуляри стати перешкодою під час занять спортом, в той же час, контакти є безпечними, тому що ви не повинні дати додаткові зусилля проведення цих. Ці структурні відмінності. Найбільш важливо те, коригуючого чинника лінз більше, ніж окуляри, коли людина страждає від короткозорості або далекозорості або астигматизму.

Якщо класифікувати лінз на матеріальній основі, зазвичай є три типи. Жорсткі лінзи відомі як ПММА плексигласу або Lucite. Він є одним з першого покоління контактів і майже не використовується в наші дні, тому що бути віртуально непотрібною. М’які і жорсткі газопроникні типів широко практикуються. Якщо перший складається з води поглинати м’який, гель, як пластмаси, останній з жорсткої пластмаси, які дозволяють безводної кисень проходить через рогівку.

Є чотири типи лінз у дизайні. Сферичної умовно і зазвичай використовується для корекції короткозорості і далекозорості. Біфокальні один з яких сполучений з двома функції за один раз, і його використання включає пресбіопії. Ортокератологія типів спеціально розроблені, щоб дати рогівки бажану форму під час сну. Останній тип є торической лінзи, які дають більш досконалим баченням і порівняно корекції астигматизму.

Є кольорові лінзи доступні, які можуть бути злегка тоновані в світлих тонах або можуть набрати жорсткий кольору, які широко використовуються для драматичних причини. Тепер, УФ-фільтром, контактні лінзи, також був запущений, щоб захистити очі від ультрафіолетових променів.