жоден орган не досконалий зображення тіла і сором

Ми часто хочемо вірити, що сором зарезервований для декількох нещасних, які пережили жахливі травми, але це не так. Ганьба-то ми всі досвід. І, хоча він відчуває, як сором ховається в темних куточках нашого, насправді має тенденцію ховатися в усі знайомі місця. Після опитування більше 400 жінок у США, я дізнався, що є дванадцять областей, які особливо уразливі для жінок: Зовнішній вигляд і образ тіла, материнство, сім’я, виховання дітей, гроші і робота, психічного і фізичного здоров’я (включаючи залежності), старіння, секс , релігія, вижили травми, виступи та бути помічені або стереотипності.

Цікаво відзначити, що не існує абсолютно універсальних тригерів сорому. Запитання та ситуації, які я знаходжу сорому не може навіть прийти на радарі іншої жінки. Це пояснюється тим, повідомлень і очікування, що диск сорому приходять з унікального поєднання місцях, включаючи наші сім’ї походження, наші власні переконання, ЗМІ і нашої культури. Одне місце, де жінки виявляються оточенні недосяжною і суперечливих очікувань тіла.

Хоча деякі з нас могли б заспокоїли стрічок про «мало розумні” або “не достатньо хороший” – здається, що майже всі жінки продовжують вести бій з пошуком “красиво, прохолодно, сексуальний, стильний, молодий і досить тонкий . “З більш ніж 90% учасників відчуває сором про своє тіло, образ тіла є одне питання, яке найближче до того,” універсальний тригер. “Насправді, тіло сорому настільки потужно й часто настільки глибоко вкоренилося в нашій психіці, що це насправді впливає, чому і як ми відчуваємо сором в багатьох інших категорій, в тому числі сексуального, материнство, виховання дітей, здоров’я, старіння і здатність жінки говорити з упевненістю.

Наш образ тіла, як ми думаємо і відчуваємо про наших тілах. Це ментальна картина у нас є наші фізичні тіла. На жаль, наші фотографії, думки і почуття можуть мати мало спільного з нашим реального зовнішнього вигляду. Це наш образ того, що наші тіла, часто наводять як приклад нашим образ того, що вони повинні бути.

У той час як ми зазвичай говоримо про зображенні тіла в якості загального відображення того, що ми схожі, ми не можемо ігнорувати специфіку – частини тіла, які зібралися разом, щоб створити цей образ. Якщо виходити з розуміння того, що жінки найчастіше випробовують сорому, коли ми застрягли в павутині шаруваті, конфліктуючих і конкуруючих очікувань про те, хто, що і як ми повинні бути, ми не можемо ігнорувати, що є соціально-спільноти очікування для кожного Single, мала частина з нас – буквально з голови перед нашими пальцями ніг. Я збираюся перерахувати наші частини тіла, тому що я думаю, що вони мають важливе значення: голова, волосся, шия, обличчя, вуха, шкіру, ніс, очі, губи, підборіддя, зуби, плечі, спина, груди, талія, стегна, живіт, живота, сідниць, вульви, ануса, руки, зап’ястя, руки, пальці, нігті, стегна, коліна, ікри, щиколотки, ноги, пальці, волосся тіла, рідини організму, прищі, шрами, веснянки, розтяжок і кротів.

Б’юся об заклад, якщо ви подивитеся на кожну з цих областей, у вас є конкретні частини тіла зображення для кожного з них – не кажучи вже про психічні список того, що ви хочете, щоб вона виглядала, як і те, що ви б не хотів мати певний вид частини подобається.

Коли наша власних тіл наповнюють нас сором і почуття нікчемності, ми поставити під загрозу зв’язку з цим ми з самим собою (наша справжність), а у нас є зв’язки з важливими людьми в нашому житті. Розглянемо жінка, яка мовчить в громадських зі страху, що її забарвлених і криві зуби зроблять люди ставлять під сумнів цінність її вкладу. Або жінки, які сказали мені, що “одна річ, вона ненавидить про те, жиру” постійний тиск, щоб бути хорошим людям. Вона пояснила: “Якщо ви озлоблений, вони могли б зробити зауваження з приводу жорстоких вашої ваги.” Учасники дослідження також часто говорив про те, як тіло сорому або не дозволяють їм насолоджуватися сексом або виштовхнули їх на що мають його, коли вони дійсно не хотів до, але відчайдушно потребували деякий тип фізичної перевірки гідності.

Були також багато жінок, які говорили про ганьбу, що їх органів зрадити їх. Це були жінки, які говорили про фізичної хвороби, психічні захворювання і безпліддя. Ми часто концепцію “образу тіла” занадто вузько – це щось більше, ніж бажання бути тонким і привабливим. Коли ми починаємо звинувачувати і ненавидіти наші тіла за те, щоб відповідати нашим очікуванням, ми починаємо розщеплення себе в частинах і відійти від нашої цілісності.

Ми не можемо говорити про сором і образ тіла, не кажучи про вагітних тіла. Має будь-яке зображення тіла була більш експлуатованих в останні кілька років? Не зрозумійте мене неправильно. Я все для вивчення чудес тіла вагітної і видалення стигми і сорому вагітний живіт. Але давайте не замінити, що ще одним аерографом, що генеруються комп’ютером, що викликають сором зображення для жінок, щоб не бути в змозі жити до. Кінозірки, які отримують п’ятнадцять фунтів і мають свої розтяжки аерографом за їх «Дивись! Я теж людина! “Портрети не уявляють реалій, які більшість з нас стикаються під час вагітності.

Виховання також це ганьба категорії постраждалих від тіла. Як завідомо вразлива, недосконалих батьків, я не один, щоб перейти на “батьків провину за все, – особливо матерів” перемогла. Сказавши це, я скажу вам, що я знайшов у моєму дослідженні. Ганьба створює сорому. Батьки мають величезну кількість вплив на їх розвиток дітей зображення тіла, і дівчаток до цих пір соромно їх батьки – в першу чергу їх матерям – з приводу своєї ваги.

Коли справа доходить до виховання і образу тіла, я вважаю, що батьки падати вздовж континууму. По один бік континууму, є батьки, які чудово розуміють, що вони є найбільш впливових моделей роль у житті своїх дітей. Вони старанно працювати, щоб моделювати позитивного образу тіла поведінки (самопринятие, прийняття інших, немає акценту на недосяжне або ідеальної, зосередивши увагу на здоров’я, а не вага, деконструкція повідомлень засобів масової інформації і т.д.).

На іншій стороні континууму батьки, які люблять своїх дітей так само, як їхні колеги, але так рішуче, щоб заощадити їх дочок болю надмірної ваги або непривабливі (і їх синів болі в слабкості), що вони зроблять все, направити своїх дітей на шляху до досягнення ідеалу – у тому числі й присоромити применшуючи їх. Багато хто з цих батьків борються зі своїми власними зображеннями органу та процесу їх сорому сорому.

Нарешті, є люди, в середині, хто насправді нічого не робить для протидії негативним теле-зображення питання, але і не ганьбити своїх дітей. На жаль, через тиск з боку суспільства та засобів масової інформації, більшість з цих дітей, здається, не розвивати сильні сорому стійкості навичок навколо тіла. Там якраз, здається, не буде місця для нейтралітету з цього питання – ви або активно працюють, щоб допомогти вашим дітям розвивати позитивну самооцінку, або, за замовчуванням, ви жертвуєте їх у засобах масової інформації та суспільстві керовані очікування .

влада, мужність і стійкість

Як ви можете бачити, що ми думаємо, ненависть, ненавидять, і питання про наших тіл досягає набагато далі і впливає набагато більше, ніж наша зовнішність поодинці. Довгі руки тіла сором може вплинути, як ми живемо і любимо. Якщо ми готові вивчити кореспонденцію і практики емпатії навколо зображення тіла і зовнішній вигляд, ми можемо приступити до розробки сорому стійкості. Ми ніколи не зможемо стати повністю стійкі до сорому, однак, ми можемо розробити стійкості ми повинні визнати сором, переміщатися по його конструктивно і ростуть з нашого досвіду.

Через інтерв’ю, жінки з високим рівнем стійкості сорому чотири спільні точки дотику. Я маю на увазі ці фактори, як чотири елементи сорому стійкості. Чотири елементи сорому стійкості є основою моєї роботи. Якщо ми хочемо, щоб протистояти сором ми ставимося до наших тіл, вкрай важливо, що ми починаємо з вивчення нашого вразливостей. Що важливо для нас? Ми повинні дивитися на кожну частину тіла і досліджувати наші очікування, і джерел цих очікувань. У той час як часто болючі, щоб визнати нашу таємницю цілей і очікувань, це перший крок до створення сорому стійкості. Ми повинні знати і чітко визначити, що важливо і чому. Я вважаю, що навіть влада в записати його.

Далі, нам необхідно розвивати критичне увагу до цих очікувань і їх важливість для нас. Один із способів розвивати критичне розуміння є запуск наших очікувань допомогою реаліті-чек. Я використовую цей список питань у моїй роботі:

· Де очікувань про моє тіло взялося?

· Наскільки реальні мої очікування?

· Чи можу я бути всі ці речі весь час?

· Чи можуть всі ці характеристики існують в одній людині?

· Зробіть очікування конфлікті один з одним?

· Чи можу я опису, ким я хочу бути, або які інші хочуть, щоб я був?

· Які мої страхи?

Ми також повинні знайти в собі мужність поділитися своїми історіями та досвідом. Ми повинні протягнути руку допомоги іншим і кажуть нашого сорому. Якщо ми годуємо сорому таємниці, і тиша, жадає – якщо ми продовжимо боротьбу з нашими тілами похований всередині – сором ростуть і ускладнюються. Ми повинні вчитися, щоб звернутися до один одного зі співчуттям і розумінням. Якщо у різноманітній вибірці жінок у віці 18 – 80, понад 90% жінок боролися з зображенням тіла, очевидно, не один з нас поодинці. Існує величезна кількість свободи, яка поставляється з виявлення та іменування загальні переживання і страхи – це є основою стійкості сорому.

Copyright 2007 Брен коричневий