Як я можу позбутися від шрамів, викликаних акне – 5 ефективних домашніх засобів для прищів шрами і сухості

У мене є шрами від прищів у мене немає жодної ідеї, як позбутися від них. І у мене є сухість (почервоніння) у мене під носом. Це не від холоду, тому що я не був один протягом деякого часу. Чи можете ви сказати мені, як позбутися від шрамів від вугрової висипки (будь ласка, не кажіть хірургії, тому що я цього робити не буду), і як я можу позбутися від сухості?

Це популярне питання, яке задають так багато в мережі, так як акне є дійсно загальною умовою, що впливає так багато людей у ​​світі. Нижче наведено кілька порад і прийомів, які можна використовувати в спробах позбутися від шрамів, викликаних акне. Є також кілька порад щодо позбавлення від сухості і почервоніння навколо носа.

Я використав для отримання акне дійсно погано, я отримую випадкові прищ тут і там, але на жаль, я отримав деякі дійсно погані шрами. Що я знайшов, працює дуже добре для мене було використовувати домашні засоби. Вони зцілилися і зникли шрами дуже швидко. Це, безумовно, працює. А краще за все ви, ймовірно, є всі інгредієнти у себе вдома, так що він, ймовірно, не буде коштувати вам багато грошей.

Ось деякі з домашніх засобів від прищів шрами:

1. Помідор, який має вітамін А. Вітамін А, контролює виробництво надлишок шкірного сала і також відмінний антиоксидант. Нарізати помідори і скибочки застосовуються безпосередньо до шкіри.

2. Ваша шкіра потребує води, щоб зберегти шкіру пухкої, виводять токсини і побудувати нові клітини шкіри. Пийте принаймні 80 унцій фільтрованої води в день, щоб дати шкірі якості та кількості води для цього потрібно виявити здорової, свіжої шкіри.

3. Огірки є одним з освіжаючих процедур, що використовуються для лікування акне. Змішати огірки в пасту і нанесіть на пляму. Залиште його на 30 до 45 хвилин, а потім змити.

4. Сандалового дерева і рожевою суміш може бути використана в якості маски для обличчя і кабіни бути негайно наносили на прищ ділянки шкіри. Носіть його в ніч перед сном.