Як створити ідеальний дутися

Твої губи дуже важливі для вашої зовнішності, і постійно помітив кожен раз, коли ви говорите або посміхнутися. Переконайтеся, що ви добре піклуватися про них. Регулярно зволожуйте губи бальзам SPF як наші супер бальзам для губ з SPF 15, щоб зберегти їх м’якими і здоровими.

Щоб приступити до створення ідеальної дутися, перший відшаровується ваші губи, щоб пом’якшити їх, і дати Ваші губи гладкий зовнішній вигляд перед нанесенням помади або блиску для губ. М’яко протріть м’якою зубною щіткою над верхньої і нижньої губи протягом декількох секунд, змити теплою водою і промокніть насухо м’якою тканиною. Твої губи тепер готові почати їх трансформації.

Перед нанесенням будь-який колір ваших губ, ви хочете почати, роблячи ваші губи нейтрального кольору. Це може бути досягнуто через сенсорний підстави або губи пляма, яка виправляє недосконалості кольору губ. Обережно застосовувати за допомогою щітки або листкове, поки весь губу, зверху і знизу є природним кольором вашої шкіри.

Завжди використовуйте лайнер губи якості, які wonâ € ™ т дозволить вашому колір губ спливати кров’ю в той же день. Почати, шикуючись у вашій верхньої губи в першу чергу. Якщо у вас тонкі губи, малювати лінії недалеко від вашої природної лінії губ. Якщо ваші губи здаються занадто повною для вас, ви можете їх тонким, спираючись тільки усередині лінії губ. Ідеальний дутися дійсно включає cupidâ € ™ з бантом на верхній губі. Просто створити свій власний з губ, якщо у вас, природно, не помітні. Невелике cupidâ € ™ з цибулею таким драматичним, як природний. Якщо у вас є той, який занадто помітним, ви можете намалювати контурний олівець для губ, щоб зменшити його зовнішній вигляд.

На даний момент, якщо у вас є губи грунтовки, це час, щоб використовувати його. Це дасть вам гладке підставу, щоб застосувати колір. При застосуванні кольору губи, використовуйте той, який відповідає вашій губ. Існує нічого більш непривабливого, ніж важкий лайнер губи, яка виділяється з ваших губ кольору. Не натискайте ваші губи або протерти їх разом, щоб поширювати колір. Ви хочете, щоб вона виглядала гладкою без ліній або хребтів.

При створенні ідеального дутися, блиск для губ має важливе значення. Блиск для губ надає зовнішньому вигляду повний, пухкі губи. Використання кисті губ, ніжно починаємо з застосуванням в середині вашого нижню губу, і роботу по зовнішніх краях. Виконайте, виконавши верхньої губи таким же чином з вашим блиск для губ.

Тепер погляньте в дзеркало. Ви створили ідеальний дутися дає вам повний пухких губ з прекрасним блиском і чудовий колір. Все, що потрібно зробити зараз, це посмішка.