Масаж Заздрість піднімає напругу з плечей Morris Plains і Rockaway жителів

У ці важкі економічні часи, робочі місця втратили, бюджети затягнуті і стрес в достатку. Для мешканців Morris Plains і Rockaway, Нью-Джерсі, Масаж Заздрість стала йти до джерела для підйому ваги від повсякденних стресів.

“У нас є клієнт, [які] були нашими членами, оскільки ми вперше відкрили”, сказав Джей Шах, співвласник Масаж Заздрість Morris Plains і Rockaway Масаж Заздрість. “Нещодавно вона втратила роботу після того, як отримати роботу в тій же компанії вже більше 12 років. Хоча вона без роботи, вона продовжує приходити щотижня. Вона каже, що [її щотижневі призначення в Масаж Заздрість] її зняття стресу, і вона може активно шукати [нова робота] з ясним розумом. Вона впевнена, вона отримає нову роботу і вважає, масаж допомагає їй зосередити свою енергію і пройти інтерв’ю без стресу “.

Шах був мотивований, щоб придбати два Масаж Заздрість місцях з партнерами Hal Ганді та Jai Parekh бо “концепція зробити масаж доступним і зручним мало сенс”, сказав він. З моменту відкриття двох клініках більше трьох років тому, Шах вважає, що вони продовжують процвітати, тому що Morris Plains і Rockaway оточені великою околиць наповнений активними громадами.

“Масаж Заздрість зробила багато, щоб запропонувати зручність і доступність”, сказав Шах. “Оскільки все більше і більше людей починають використовувати наші послуги, вони розуміють, що масаж вже не розкіш, а необхідність. З усіма стресу в нашому повсякденному житті, регулярний масаж відіграє важливу роль у підтримці людини благополуччя. ”

Будучи частиною Масаж Заздрість Morris Plains і Масаж Заздрість Rockaway жибао на події є корисним досвідом. Шаха улюблених аспектів про запуск свого підприємства є взаємодія у нього з його клієнтами. “Я люблю бачити їх вираження, коли вони виходять зі своїх сесій”, сказав він. “Ми послідовно отримати компліменти від клієнтів про наших терапевтів і наш персонал ресепшн. Персонал доброзичливий і привабливий, у нас багато клієнтів говорять нам, що вони хотіли б працювати з нами “.

Масаж Заздрість Morris Plains знаходиться в 1711 State Route 10 East в Торговому Центрі Morris Plains поруч Коля. Для отримання додаткової інформації зателефонуйте (973) 539-2900 або відвідайте http://www.massageenvy.com/clinics/NJ/Morris-Plains.aspx.

Rockaway Масаж Заздрість знаходиться в 343 Mount Hope Ave., Через дорогу від Best Buy в торговому центрі Rockaway Townsquare. Для отримання додаткової інформації зателефонуйте (973) 366-7077 або відвідайте http://www.massageenvy.com/clinics/NJ/Rockaway.aspx.