Lolita Lempicka жінка багатьох талантів

Щоб просто означає, що Lolita Lempicka раніше Жозіан Маріз Pividal був дизайнером з самого раннього віку, було б применшенням.

На відміну від багатьох, хто тільки розвивати пристрасть до дизайну в пізньому підлітковому Lolita Lempicka скульптурні її власних конструкцій у віці від шести створенні свого першого одяг для неї Барбі.

Народився в 1954 році Бордо, Франція Lolita Lempicka розробила свій стиль моди більше тридцяти років і заснувала свій власний будинок моди в Парижі, використовуючи ім’я Lolita Lempicka.

Беручи натхнення з казок вона почула, як дитина, і плаття 18 століття Lolita Lempicka виростив унікальний стиль, який відображає її власну особистість.

На початку дев’яностих років Lolita Lempicka вирішив взяти його на себе, щоб виконати фантазії дитинства проектування весільних суконь підходять для принцеси », з цим хотілося, щоб вона продовжувала знайдений” Лоліта наречених, який орієнтується на багатих наречених, робить окремі і унікальні сукні для їх особливих днів.

До кінця дев’яностих років Lolita Lempicka перестала бути потужною силою в індустрії моди і, поставивши її на сайтах повертаючи її руку в інший талант. У 1997 році вона створила парфуми Lolita Lempicka будинок з великим успіхом дебютний парфум. Сміливий і поетичне її ароматів настільки ж вірні їй оригінальний естетичний дизайн, як і всі її будинок моди створив.

Хоча, можливо, не самий відомий модельєр Lolita Lempicka стала більш відома своєю парфумерної лінії і її парфуми будинок вважається одним з найуспішніших парфумерних будинків в цьому столітті.

Якщо бути одним із світів найбільш успішних perfumist було недостатньо Lolita Lempicka показала вона має екстраординарне безліч талантів, останнім часом вона закінчила проектування люксова версія Нісан Мікра, мобільний телефон для Samsung і товарів для розкішних подорожей Delsey.