як зробити організму виробляти колаген, використовуючи тільки природні речовини

Коли ми стаємо старше, в нашій тридцяті і сорокові роки, ми починаємо шукати нашого віку і якби ми могли дізнатися, як зробити організму виробляти колаген природним, ми могли буквально назад ознаки старіння. Що ж, тепер це можливо.

Протягом багатьох років ми були засипані рекламою від головних косметичних компаній про те, як біо доступно колагену в їх креми допоможуть нам виглядати молодше. Добре, що це просто не відповідає дійсності. Молекули занадто великі, щоб проникнути в шкіру, так що ви не отримаєте взагалі.

Це науковий факт! Вони були увічнення цієї брехні, щоб тримати нас в той час як покупка етичних компаній були дослідження і тестування, щоб знайти нові інгредієнти ріжучі кромки і дізнатися, як зробити організму виробляти колаген.

Можливо, короткий огляд того, що відбувається було б корисно. Коли ми стаємо старше, наше виробництво колагену і еластину, два важливих білків шкіри, зменшується в результаті чого ознаки старіння, як зморшки і мішки під очима з’являються.

Рішення полягає у використанні продукт, який дійсно збільшує виробництво в організмі ці білки, що не застосовують їх на шкіру, яка є, чому ці біо доступно колагену креми просто не працюють.

Одна компанія в Новій Зеландії зробила прорив з речовиною, званим Cynergy TK, витягнутий з овечої вовни. Це є однією з форм кератину, який існує природно в вашому тілі і значно збільшує вироблення колагену і еластину до рівня, небаченого з вашої молодості.

У клінічних випробуваннях, зморшок і ліній зникли після декількох тижнів, а не місяців, і, оскільки це повно антиоксидантів, вони не мають можливості повернутися. Все це від продукту настільки природно, що це безпечно, щоб поїсти!

Це шлях вперед, на мій погляд для догляду за шкірою: натуральний, безпечний, хімічної вільної і надзвичайно ефективним.

Тепер ви знаєте, як зробити організму виробляти колаген, у вас є ключ відкотити років, і ще раз подивитися, як молоді, як ви вважаєте.

На мій сайт, я покриваю інших дивовижних природних речовин я виявив, як вакаме, яка є таємницею японці використовують, щоб тримати себе виглядати молодше, але наявні у нас тут, у західному світі через Інтернет.