як ваша шкіра може отримати вигоду з ефірних масел і екстрактів

Ідея включення масла в догляді за шкірою є шокуючим для багатьох людей, так як протягом багатьох років індустрія краси пов’язав масло з сальності. Багато продуктів догляду за шкірою насправді розроблені для перуть все масло. Проте дерматологи тепер розумію, що людська шкіра вимагає трохи олії, щоб залишатися здоровим. Застосовуючи продуктів на рослинній основі з правом натуральні екстракти, ви можете досягти своїх здорових, найбільш сяючої шкіри будь-коли. Ця стаття пропонує поради, на яких необхідно екстракти і масла для використання в режим догляду за шкірою.

Ефірне масло-продуктів, таких як Родін Olio Lusso, може відразу проникнути прямо в шкірному шарі шкіри, місце, де народжуються нові клітини. Таким чином, ефірні масла можуть лікувати пошкоджену шкіру.

Крім того, олії допомагають нормалізувати секрецію сальних залоз шкіри. Кожне тіло, природно, створює шкірного сала, масла, який виділяється у підстави кожного волосяного фолікула. Тільки підошви ніг і долоні рук не вистачає сальних залоз – через квадратний сантиметр шкіри на вашому тілі міститься близько 3000 сальних залоз! Шкірне сало має вирішальне значення для гідроізоляції і захисту шкіри. На жаль, виробництво шкірного сала певних людей занадто висока. Інші досвід постійно сухої шкіри, так як їх сальні залози не роблять достатньо шкірного сала. Багато проблем шкіри, включаючи акне, часто можна простежити, щоб поза порядком шкірного сала. І надто часто, косметику тільки посилить ситуацію, видаливши все масло. Це посилає сальних залоз в овердрайв, які підкреслюють шкіру і викликати плями.

Знаючи це, стиліст Лінди Роден експериментував з безліччю ефірних масел, щоб зробити Родін Olio Lusso, соковитих продуктів шкіри показуючи одинадцять унікальних шкіру заспокійливу екстрактів. Родін Olio Lusso включає в себе протизапальні, антиоксидантні ефірні масла календули і Аргана, а також ароматні ефірні масла, такі як жасмин, щоб зробити для розкішних досвід застосування. Щоб пожвавити будь-якого типу шкіри, просто нанесіть кілька крапель Родін Olio Lusso вашому очищену шкіру обличчя і шиї вранці і ввечері.

Крім того, сироватка Найбільш істотний шкіри Теммі крила в оновленні з використанням суміші лінолевої і гамма незамінних жирних олій. Роза, ладан і ромашку, екстракти роблять цей продукт ідеально підходить для людей з чутливою, старіння і / або сухої шкіри.

Багато рослин мають цілющі якості, щоб заохочувати здорову шкіру. Наприклад, алое і вівсяної екстракти сприяють загоєнню силою чистої Крем Хмара Skyn ​​Ісландії, спеціально розроблений для заспокоєння шкіри, пошкодженої зимової погоди. Кора верби входить в інші продукти Skyn ​​Ісландії; ця неймовірна частина рослини, як відомо, боротьбу із запаленням, діє як в’яжучий засіб, і кондиціонування шкіри.

Лаванда була відома як корисна рослина протягом століть. Навіть древні римляни шанували його – римських жінок, як відомо, використовувати екстракт лаванди, щоб вилікувати і чисту шкіру. Розуміння дивовижні лікувальні властивості лаванди, Tammy Fender розробила миючий очищає молочко, який освіжає шкіру з екстрактами зеленого чаю, лаванди, меліси і ромашки.

Але ми бачили тільки верхівку айсберга, наскільки лікувальних рослин турбує. Наприклад, деревій і гамамелісу як відомо, зменшують запалення, в той час як іланг-ілангу і герані відмінно підходять для вечора комбінованої шкіри. Щоб збільшити силу натуральних рослинних екстрактів, шукати предмети, які показують екстракти і масла, які найкраще підходять для вашого стану шкіри і тип. Тип. Як приклад, Анжеліка лінія SKYN Ісландії Гладка включаючи природний комплекс Gabba був би ідеальним для людини з чутливою шкірою.