пропонує кращі в технології та досвід

Високі технології / менш інвазивних і техніки експертизи можна знайти в Шарлотті пластикові експертів хірургії принести вам кращі в косметичних процедурах, пропонуючи поліпшення контурів тіла, обличчя скульптури, і груди естетики.

Шарлотта пластичні хірурги мають доступ до новітніх технологій та хірургії для контурів тіла. Наприклад, лазерний ліполіз інакше званих смарт-Lipo. На відміну від звичайної ліпосакції, Смарт Lipo не використовує всмоктування, але замість корпусу металева трубка лазер використовується для розрідження жиру і стікається дуже маленькі розрізи, зроблені в животі. Смарт Lipo використовується, щоб допомогти поліпшити форму стегон живота, рук, підборіддя і шиї. Це ті області тіла, які більшість чоловіків і жінок вважають, міг скористатися деякими удосконаленням.

Через досвіду і домінування пластичної хірургії Шарлотта також надає останнім у нехірургіческіх процедур в області – для тих пацієнтів, які менш схильні йти під ніж, і хотів би більш тонкі косметичні поліпшення. Об’єднує людей останніми досягненнями в області косметичної хірургії важливо для будь пластичний хірург Шарлотта та інших великих містах зазвичай пропонують топ-оф-лінії грудей естетики зроблено з найостаннішими технологіями.

Збільшення грудей, підтяжка грудей, і скорочення, а також мінімально інвазивних методів зменшення грудей є. З топ-оф-лайн технології та майстерність у поле спрямована на поліпшення як ви ставитеся до вашого тіла, чому йдуть куди-небудь ще? Для отримання додаткової інформації, на якій косметична процедура може бути для вас, поговоріть зі своїм місцевим сертифікований пластичний хірург і графік консультацій сьогодні.