операції підтяжки обличчя

Оскільки Ви стаєте старше, ознаки старіння з’являються спочатку в особі, як зморшки, шкіра вільніше, гусячі лапки, і безліч інших дефектів шкіри.

Особа підйомники приходять в розмаїття смаків, але всі вони прагнуть забрати провисання шкіри вашого обличчя і зменшити тонких ліній і зморшок. Існують методи пластичної хірургії, нехірургіческіх методів, і деякі природні підтяжка обличчя методик.

Підтяжка обличчя підніме ваш провисання щік, гладкою лінією щелепи, і усунути jowling. Пластична хірургія особи також затягніть в’ялою шкіри вашої шиї, видалити зайвий жир з під підборіддям, і виправити Туреччина-індик зовнішній вигляд вашої шиї.

Середня вартість підтяжки обличчя в США в тому числі плата хірурга ($ 5,000), плата анестезіолога ($ 1000), операційні кімнати плату ($ 1,500), і ніч ($ 500) становить $ 8000.

Молоді жінки, як правило, прагнуть пластичної хірургії обличчя, яка змінює їх основних види. Літні жінки більш схильні шукати пластичної хірургії, щоб звернути назад деякі з наслідків старіння … в’ялу шкіру, щоки, додаткові повіки, і зморшки.

Жінки різного віку зацікавлені у догляді за шкірою, губ, перманентний макіяж, зморшок, хімічний пілінг, Botox ®, лазерні та Thermage ®. Всі ці незначні процедур, які можуть покращити Ваш зовнішній вигляд з невеликими простоїв. Догляд за шкірою може дати вам гладкою м’якої шкіри яскравіше. Збільшення губ може запропонувати Вам повні губи, ви завжди хотіли. Перманентний макіяж (коли показали хороші результати) може допомогти вам пройти через день, дивлячись на всі сто протягом усього дня. Зморшок, лазер, хімічний пілінг, ботокс, термаж і спрямовані на згладжування вашу шкіру, підтягуючи шкіру, зменшуючи зморшки, усунення акне або судинні зірочки.

Пластична хірургія століття ефективний для виготовлення опухлі, мішкуваті, втомлені очі виглядати більш молодий і більш прокинувся.

Алергічна реакція на анестетик, алергічні реакції на ліки, набряки і рубці, Гематома, пошкодження лицьового нерва Найбільш поширені побічні ефекти і ризики, пов’язані з підтяжки обличчя.

Етапи реконструкції хірургічної процедури буде змінюватись в залежності від способу пластичного хірурга, що виконує цю обробку і на структуру особи пацієнта. Щоб дізнатися більше про специфіку користувацького лицьової пластичної хірургії, то настійно рекомендуємо вам задавати детальні питання до пластичних хірургів, поки ви визначенні того, який пластичний хірург, найбільш підходящий для вас.