макіяжу та догляду за шкірою

“Макіяж та догляд за шкірою”, як правило, розглядається як Forte жінок. Чоловіки рідко вдаються “Макіяж та догляд за шкірою. Багато чоловіків доглядати за своєю шкірою, але становлять вони зовсім далекі для більшості чоловіків. Лікування макіяжу та догляду за шкірою, як різні теми не має сенсу, адже складові будуть працювати, тільки якщо шкіра здорова. Так як же ви тренуєтеся макіяжу та догляду за шкірою, разом? Ось кілька порад для макіяжу та догляду за шкірою:

1. Завжди майте при догляді за шкірою на думці, будь ви купуєте продукти для макіяжу або насправді їх застосуванні на шкіру після того як ви купили їх. Так що ви купуєте “макіяжу та догляду за шкірою” продукт, а не просто засіб макіяжу. Перевірте інгредієнти, щоб побачити, якщо він містить речі, які ви може бути алергія на. Також перевірте, якщо він містить високу концентрацію хімічних речовин, які можуть завдати шкоди вашій шкірі.

2. “Макіяж та догляд за шкірою ‘також про тестування продуктів перед їх використанням. Так, застосовувати складають на невелику ділянку шкіри, наприклад, мочки вух і перевірити, як ваша шкіра реагує на це.

3. Слідкуйте закінчення дії складають продукти і ніколи не використовувати їх після закінчення терміну придатності. Більше того, деякі продукти (наприклад, вітамін С продуктів), при неправильному зберіганні псуються набагато раніше, ніж закінчиться термін.

4. Чистота є важливою частиною макіяжу і процедури по догляду за шкірою. Чіткість ваші очі лайнерів регулярно і зберегти всі ваші макіяж обладнання в чистоті в усі часи. Ви можете встановити дату, кожен місяць, на капітальний ремонт Вашого обладнання. У рамках чистоти, ваш макіяж і процедури по догляду за шкірою повинні також включати ведення ваші волосся чистими завжди.

5. Догляду за нігтями є ще одним важливим аспектом макіяжу та догляду за шкірою. Використовуйте якісний лак для нігтів і завжди тримати ваші нігті чистими. Як тільки ви закінчите з чищення та полірування нігтів, вам слід втирати в кутикулу маслом по краях нігтя.

6. Якщо у вас глибоко посаджені очі, ви повинні використовувати рідку підводку очей замість одного олівця. Це дозволить запобігти розмиванню на глибокому краю вашого століття.

7. Якщо у вас є захворювання шкіри, наприклад, акне, ви не повинні застосовуватися важкі або на хімічній основі макіяжу. Зверніться до дерматолога, якщо ви не впевнені в складових продуктів, які ви можете використовувати в той час як у вас є прищі або інші захворювання шкіри. Ніколи не намагайтеся вичавити прищів / вугрів. Пам’ятайте, що макіяж і догляд за шкірою не повинні суперечити один одному.

8. Використовуйте м’який для зняття макіяжу (а не просто мити його в гостях).

9. Іншим важливим “макіяжу та догляду за шкірою ‘процедура наступним золоте правило:” Ніколи не спите з вашим складають на ”

10. При застосуванні дезодорантів, переконайтеся, що ви дотримуватися рекомендується відстань між соплом і шкіру (як зазначено на упаковці дезодоранту).

Так, макіяж, догляд за шкірою завжди повинні йти рука об руку. Не намагайтеся лікувати макіяж і догляд за шкірою по-різному.

Ваше керівництво макіяж поради та хитрості.