зуби перекисом водню Відбілювання плюси і мінуси

Перекис водню проста хімічна сполука, що складається з водню і кисню. Ця речовина широко використовується в якості дезинфікуючого і отбеливающего агента для тканин і паперу. Зовсім недавно, проте, він використовується в якості інгредієнта для допомоги в процесі відбілювання зубів. Кількість перекису водню в з’єднанні відбілювання або рішення буде визначити, наскільки ефективний процес. Більшість концентраціях в діапазоні від 9:57 відсотків. Чим вище відсоток, тим більше потенційних ефектів.

Як це працює?
Процес відбілювання зубів означає, що перекис водню проходить через матеріал емаль зуба і відбілювачі дентин і пульпу частини зуба. Дослідження, проведені Американської стоматологічної асоціації показують, що цей процес не пошкодити емаль і є безпечним.

Побічні ефекти
Як і будь-який процес, є побічні ефекти. Вони, однак, є незначними і тимчасовими. Перекис водню досить сильні, щоб бути використані в процесі відбілювання зубів може викликати ясна стають вже м’які і зуб чутливі до температури.

те, що процес не буде робити
Відбілювання зубів процес вимагає перекис водню, щоб пройти через емаль почати відбілювання. Якщо він не може пройти через поверхню матеріалу, це означає, що не буде ніякого ефекту відбілювання. Якщо розчин перекису водню вступає в контакт з начинками, порцеляни, кераміки або золота зуби або відновлювальні роботи, то немає ніяких змін. З іншого боку, якщо є пористий матеріал, що використовується таких як цемент або амальгами, то результатом може бути одним з робить ці матеріали більш м’якими і пористими.

Як щодо перекису карбаміду?
У той час як перекис водню і перекис карбаміду пов’язані між собою, вони виконують зовсім різні функції. Перекис карбаміду формулюється працювати повільно, забезпечуючи більш відбілювання зубів, але займає більше часу, ніж перекис водню. Рішень за допомогою перекису карбаміду мають тривалий термін зберігання. Перекис водню, з іншого боку, руйнує безпосередньо під впливом слини і кисню. Це означає, що ті рішення, що містить перекис водню мають коротший термін життя, але виконати процес відбілювання зубів набагато швидше.

Для отримання додаткової інформації про дешеві відбілювання зубів рішень, перевірити ці будинки відбілювання зубів відгуки