збільшити нігтем зростання

Більшість з нас бій з нашого зростання нігтя, мене завжди запитують “як я можу рости нігті швидше?” І найбільш поширений питання: “як мені зробити мої нігті сильніше?”

Ваші нігті здоров’я, безумовно, має багато спільного з здорового харчування і прийняття правильних вітамінів і мінералів, але це не обов’язково означає, що ви зможете відростити довгі нігті сильними.

За наявності здорової дієти ви, безумовно, здорові нігті світяться прекрасний рожевий колір, але ви можете все ще борються зі слабкими нігтями і нігті ламати коли вони добираються до певної довжини.

Є кілька невеликих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти збільшити ваші нігті зросту і сили, а заодно і здоровому харчуванні ви будете мати гарні нігті.

По-перше, найбільш важливим доповненням вам потрібно зробити, це біотину, це маленькі доповнення допоможе виробляти самі дивовижні результати. Ви повинні прийняти його протягом декількох місяців, перш ніж ви помітите різницю, але помітити різницю ви будете. Біотин допоможе товщають нігті і зробити їх сильнішими.

Біотин також допоможе товщають ваші волосся так, ви будете шукати абсолютно казкове в найкоротші терміни.

Далі, ви хочете зберегти ваші нігті гідратованих, багато проблем нігтів може статися, тому що нігті відчайдушно потребують вологи, іншими словами ваші нігті дійсно, дійсно жадав, і ця спрага змушує їх висихати, поділ і викликати тріщини нігтів .

Пийте багато води, це дуже важливо і не тільки для нігтів, волосся та шкіри будуть у виграші.

Масажуйте нігті і кутикулу щодня, дати вашій кутикули відшаровується використанням природних оливкової олії та цукру. Важливо, щоб зберегти ваші кутикули в хорошому стані, так як це допоможе нігтем зростання.

Натріть часник над вашими нігтями щодня, це допоможе дати вам сильну нігті.

Заповніть старих лаків для нігтів пляшки з соняшниковою олією, оливкова олія, мигдальне олія, масло авокадо, або лляне масло і кисті на ваші нігті принаймні 3 рази на день.

Будь-яке з цих масел допоможе вашим нігтям утримувати вологу, тому вони є більш гнучкими і менш схильні розділити або зламати. Покладіть лак для нігтів пляшку в каструлю з киплячою водою, щоб очистити його.

Ви коли-небудь купували дорогі для рук і нігтів Крем і запитує, чому ви все ще мають ті ж проблеми нігтів?

Це тому, що всіх хімічних речовин, заштовхали в продукт, а не тільки дешевше для компаній, щоб використовувати хімічні речовини, вони також вичерпуються ваші руки і нігті робити протилежне тому, що вони призначені для.

Якщо ви збираєтеся проводити багато часу з дверей, завжди ставлю сонцезахисний крем на руки і нігті. Не просто поставити його на вранці і очікуємо, що він триватиме весь день, покласти сонцезахисний крем у вашій сумки тому ви завжди готові поставити на інше.

Антивіковий також про збереження вашої руки і нігті, перспективних молодих, так як ця частина тіла завжди піддаються елементи, і перше, щоб показати ознаки старіння.