за допомогою лазера скульптури ліпосакція – малоінвазивна процедура ліполізу

Лазерна тіло скульптури є мінімально інвазивні процедури ліполізу довели свою ефективність для видалення небажаних жирових відкладень стійкі до фізичних вправ і дієті схем. SmartLipo є лазерна ліпосакція скульптури техніку на передньому краї технологій видалення жиру. Це також сприяє підтяжки шкіри протягом довгого часу, додатковою перевагою.

досягнення збудливого лазера ліпосакція результати тіло скульптури

За допомогою цієї революційної технології, зайвий жир можна акуратно видалити з живота, любов ручки, спини, стегна, стегна, коліна, руки, шия і підборіддя. На додаток до скорочення часу процедури, швидке відновлення і зменшення дискомфорту, SmartLipo Лазерна ліпосакція може допомогти вам досягти вигляд, що ви завжди хотіли.

SmartLipo MPX це останнє досягнення в області лазерної скульптури тіла. Завдяки використанню двох довжинах хвиль лазерної енергії, SmartLipo MPX орієнтований як на жирові відкладення і шкіру, щоб допомогти у видаленні жиру і підтяжки шкіри. Додаткові функції, такі як термістора і SmartSense пристрої забезпечують підвищення загальної безпеки.

вибрати досвідченого хірурга

Ця інноваційна і мінімально інвазивна процедура проводиться під місцевою анестезією, коли пацієнт повністю прокинувся, уникаючи традиційного наркозу. Більшість пацієнтів можуть повернутися до нормальної діяльності протягом декількох днів. Коли ви вирішили пройти процедуру лазерної об’ємною, важливо вибрати досвідченого і кваліфікованого пластичного хірурга, як і в будь-якої хірургічної процедури. Під час консультації пластичний хірург буде оцінити, наскільки ви є гарним кандидатом по відношенню до вашої маси тіла і здоров’я медичної і пояснити, що SmartLipo може зробити для вас.