Японські волосся воском Гетсбі

Рожевий: Гетсбі рухомої гумової колючі краю

Для тривалої перемішування волосся Spikey. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся з рук протягом всього дня. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

Фіолетовий: Гетсбі переміщення гумової диких тремтіння

Забезпечує поділ текстурованих і тримає пучки волосся підняв з її сильними енергохолдингу. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся з рук протягом всього дня. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

Зелений: Гетсбі переміщення повітря гумовою зростання

Забезпечує підтримку і контроль, але дозволяє створювати легкі зачіски пластичним і додати ліфт до коріння, залишаючи волосся з обсягом, повнотою і гнучкою текстури. Для тривалої перемішування волосся Spikey. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся з рук протягом всього дня. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

Помаранчевий: Гетсбі переміщення гумової вільні перетасувати

Створює брудною, але природний Перм-нюансів зачіска з випадковим рухом. Для тривалої перемішування волосся Spikey. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся з рук протягом всього дня. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

Синій: Гетсбі рухомої гумової прохолодною вологою

Створює нежирний, міцно тримав, стиль гнучким волосся мокрими обробкою. Для тривалої перемішування волосся Spikey. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся з рук протягом всього дня. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

Жовтий: Гетсбі рухомі нюанс гумові

Для м’якого стилю нюанс природний рух. Створює різні стилі, які з гнучкою структурою і визначення. Ви можете зберегти зміни форми волосся своїми руками весь день. Легка формула, що містить нещодавно розроблені polystretch волокна звані рухомі гуми. Дає гнучкий утримання. Не жирне або масляне. Свіжий аромат зеленого яблука. Не містить консервантів.

чорний: atsby технічний проект глини

Найбільш жорсткий стиль глини ліпить відокремитися і створити кремезний, наляканий погляд з великою текстурою. Поворотами, виділяється, і створюють колючі виглядає, що в минулому протягом тривалого часу. Просто руб в і крутити для створення різкого випадкове рух до вашого волосся. Поставляється в стильному металевому контейнері. Зелене яблуко аромат. Без консервантів.