Хелловін контактних лінз завершити костюм

Для багатьох людей, Хеллоуїн є кінцевою свято. Вони з усіх сил, забезпечуючи трюк або очисники не тільки з кращої закуски, але і моторошний досвід свято. Зрештою, прикраси, костюми, моторошна музика і привиди і гобліни не тільки для дітей. І не забувайте, костюм боку!

Що може бути краще, щоб увійти в дух свята, ніж з усіх сил з страшний костюм, але не зупинятися на досягнутому. Якщо ви носите коригувальні лінзи чи ні, ви можете придбати контактні лінзи, які перетворять вас із чоловіка в костюмі диявола в справжній червоними очима демона.

Деякі з ваших можливостей для зв’язку Хеллоуїн лінзи включають в себе:

* Ангели
* Вампірів
* Banshees
* Котів
* Демони
* Тверді кольорові лінзи, які приховують райдужної оболонки і ваш природний колір очей, як суцільний чорний, червоний або білий.
* Око своїх
* Мерилін Менсон очі
* Вовки

Якщо у вас є прагнення йти дикої природи з Хеллоуїна очі, майте на увазі, що вам може знадобитися рецепт придбати контактні лінзи, і цілком імовірно, ваш місцевий оптик не матиме пару ви хочете у вашому рецепті на складі. Зробіть свій вибір і замовити рано і, перш ніж їх потребують. Крім того, деякі лінзи Хеллоуїн контакт не йдуть з корекцією, так що якщо у вас вже в окулярах, ви, можливо, доведеться носити окуляри, щоб бачити крізь нових дикими очима.

Якщо у вас є контакти, планувати заздалегідь, особливо якщо ви зазвичай не носите коригувальні лінзи. Якщо об’єктив виходить, поки ви знаходитесь далеко від дому чи бруд потрапить під контакт, ви будете мати потребу в гарному сольовий розчин на руках очищення, дезінфекції, і знову встановіть лінзу на око. Багато аптеки продають подорожі розмір пляшки фізіологічного розчину або ви можете позичити у друга. Крім того, це гарна ідея, щоб практика покласти у ваші лінзи перед великою подією. Це не так просто, як здається, особливо якщо у вас огиду до торкатися до ока.

Коли ви одягаються на Хеллоуїн, ви знаєте, як важливо, щоб доповнити аксесуарами. Що таке найкращий аксесуар, ніж контактні лінзи приголомшливий Хеллоуїн? Побалуйте себе сьогодні пару!