Наступні передопераційна інструкції для операції по збільшенню грудей

Кожен пацієнт проходить операція по збільшенню грудей повинні отримувати передопераційна інструкції. Якщо хірург не надав вам передопераційна інструкції для операції по збільшенню грудей, то ви повинні зв’язатися з його або її офісу, тому що кожен пацієнт буде мати різні інструкції на основі її унікальні умови і процедури.

Передопераційна інструкції ви отримаєте покликані звести до мінімуму ризик ускладнень під час і після операції. Ці інструкції включають в себе інформацію про ліки, ви повинні і не повинні приймати, то, що ви можете з’їсти чи випити день проведення процедури, а також те, що ви повинні їсти або пити за день до процедури. Вам можуть дати конкретні доручення щодо обмеження кофеїн, харчові обмеження і т.д. Важливо, щоб взяти ці інструкції серйозно, щоб мінімізувати ваші ризики ускладнень.

Ваша передопераційної інструкція також буде включати отримання належного дозволу на операцію. Ваші особисті історії хвороби і тести пройдені буде визначати, що, якщо такі є, додаткові заходи буде необхідно. Вкрай важливо, що ви будете слідувати інструкціям з використання хірурга і якщо ви не будете слідувати будь-який з них ви повинні зв’язатися з вашим хірургом до початку процедури.

Незмінно Ви повинні запланувати хтось вів вас і від процедури. Ви хочете запитати вашого хірурга про будь-які ліки, які ви на (як більш-лічильник і відпускаються за рецептом) і отримати будь-яку передопераційного тести пройдені, що були замовлені по вашим пластичним хірургом.

Пацієнтів, які перенесли операцію збільшення грудей повинні бути пов’язані з ризиками і отримати інформацію, необхідну для того, щоб йти в хірургію з найкращим мислення. Ваше ставлення і мислення перед операцією, під час операції і післяопераційного буде відігравати значну роль у загальному успіху процедури.